حداقل معدل لازم برای بورسیه تحصیلی

آیا از حداقل معدل لازم برای بورسیه تحصیلی اطلاعی دارید؟ از آنجا که تامین هزینه های زندگی و تحصیلی با افزایش قیمت ارز برای بسیاری از دانشجویان، دشوار و یا حتی امکانپذیر نیست، اغلب تصمیم می گیرند که از بورسیه های تحصیلی جهت اعزام به دانشگاه های خارجی استفاده کنند. اما تاثیر معدل در اپلای خارج از کشور چقدر است؟ این پرسش را که کلیدی ترین و مهم سوال در ذهن علاقه مندان می باشد را در ادامه پاسخ می دهیم. همچنین، برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد نحوه و شرایط اخذ بورسیه، می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:2 توسط javad qane بدون نظر

چگونه برای کنکور جمع بندی کنیم؟

آیا می دانید چگونه برای کنکور جمع بندی کنیم؟ به نظر شما مدت زمان لازم برای جمع بندی کنکور چقدر است؟ اصلا جمع بندی کنکور را از کی شروع کنیم؟ این ها سوالاتی است که ذهن هر داوطلبی را مخصوصا در روزهای نزدیک به کنکور به خود مشغول می کند. شاید بهتر باشد که پاسخ این پرسش ها را هر چه زودتر و همین امروز، پیش از آنکه زمان را از دست دهیم، به دست آوریم. در ادامه با 5 روش عالی رتبه ها برای جمع آشنا می شویم. اما برای طرح سوالات خود و چینش یک برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت می توانیم روی مشاورین ما حساب باز کنید.

 

 

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:1 توسط javad qane بدون نظر

بهترین رشته های پزشکی کدامند؟

آیا می دانید که بهترین رشته های پزشکی کدامند؟ به نظر شما کدام یک از رشته های پزشکی و پیراپزشکی آینده شغلی و مالی بهتری خواهند داشت؟ کدام یک برای آقایان بهتر است، و کدام یک برای خانم ها مناسب ترند؟ در ادامه با 10 مورد از پولسازترین و بهترین رشته های پزشکی برای خانم ها آشنا می شویم. برای آشنایی با روش های مطالعه و ورود به این رشته ها می توانید با مشاورین با تجربه ایران تحصیل در تماس باشید.

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:1 توسط javad qane بدون نظر

بهترین رشته های تحصیلی در دنیا

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را داشته باشید ، حتماً دوست دارید بدانید بهترینرشته های تحصیلی در دنیا چه مواردی هستند. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی 12 رشته پولساز آینده جهان بپردازیم و به تمامی سوالات شما در رابطه با جذاب ترین رشته های دانشگاهی پاسخ دهیم. شاید علاوه بر رشته های پولساز دنیا ، شما نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با سخت ترین رشته های دنیا نیز داشته باشید که در ادامه به سوال شما در رابطه با این موضوع نیز پاسخ خواهیم داد.

 

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:0 توسط javad qane بدون نظر

سامانه سنجش آموزش و پرورش

سامانه سنجش آموزش و پرورش ، شامل موارد مختلفی می شود که ما در این بخش قصد معرفی سامانه aee.medu.ir را داریم. در این سامانه شما می توانید به دانلود سوالات امتحان نهایی بپردازید. البته این سامانه سنجش آموزش و پرورش شامل قسمت های مختلفی می شود که در ادامه بیشتر بررسی خواهیم کرد. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با این سامانه داشتید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:0 توسط javad qane بدون نظر

برنامه امن آزمون دانشگاه آزاد

ورود و دانلود برنامه امن آزمون دانشگاه آزاد برای آن دسته از دانشجویان غیربومی که در فصل امتحانات قصد تغییر حوزه امتحانی به واحد دانشگاهی استان یا شهر محل سکونت خود را دارند، امکانپذیر شد. دانشجویان متقاضی برای ثبت درخواست خود، ابتدا باید برای دانلود مستقیم اپلیکیشن و نرم افزار امتحانات امن آزمون دانشگاه آزاد اقدام نموده، و سپس با انجام مراحل خاصی، تقاضای خود را به ثبت برسانند. جهت کسب راهنمای کامل و رفع موانع احتمالی در هنگام ورود به این سامانه می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 14:59 توسط javad qane بدون نظر

پشتیبانی شاد

با توجه به شرایط این روزهای محصلان ، سامانه های متعددی جهت مدیریت فعالیت های درسی پدید آمده است که یکی از آن ها سامانه شاد است. در این سامانه کلاس های درسی به صورت آنلاین برگزار شده و دانش آموزان می توانند به صورت مجازی به آموزش واحدهای درسی مشغول باشند. برای دانش آموزان امکان استفاده از اپلیکیشن شاد نیز وجود دارد که در ادامه نحوه استفاده از این اپلیکیشن و همچنین نحوه بهره مندی از پشتیبانی شاد را بررسی خواهیم کرد. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص ، شماره پشتیبانی آنلاین شاد و یا پشتیبانی آنلاین شاد – سایت پشتیبانی شاد – شماره پشتیبانی شاد داشتید ، می توانید با ما تماس بگیرید.

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 14:58 توسط javad qane بدون نظر

رشته های کنکور تجربی

علاقه مندانی که قصد دارند در یکی از رشته های کنکور تجربی 1400 به تحصیل بپردازند، می توانند با شرکت در کنکور سراسری یا آزاد و کسب رتبه قبولی، در یکی از دانشگاه های کشور تحصیل نمایند. همچنین، ورود به برخی از رشته ها از طریق سوابق تحصیلی می باشد که مستلزم برخورداری از شرایط خاصی است. برای آشنایی بیشتر با لیست رشته های تجربی در ادامه به معرفی 10 رشته پولساز و پرطرفدار می پردازیم. اگر می خواهید از نحوه ورود به هر کدام و روش کسب رتبه قبولی در دانشگاه های معتبر اطلاع آگاهی یابید، می توانید از کارشناسان ما در ایران تحصیل راهنمایی بگیرید.

 

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 14:58 توسط javad qane بدون نظر

مشاغل رشته ریاضی

در میان مشاغل رشته ریاضی کدام یک آینده شغلی بهتری خواهند داشت؟ آیا از رشته های پرطرفدار ریاضی چیزی می دانید؟ این ها سوالاتی است که ذهن بسیاری از داوطلبان گروه ریاضی را به خود مشغول کرده است. اگر به دنبال یافتن پاسخ این دست پرسش ها هستید، در این مقاله می توانید با 12 شغل پردرآمد و آینده شغلی رشته ریاضی فیزیک آشنا شوید و از بازار کار آن ها بیشتر بدانید. برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد رشته مورد نظر خود و راههای قبولی می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 14:44 توسط javad qane بدون نظر

سامانه پایش دانشگاه آزاد

سامانه پایش دانشگاه آزاد یکی از سامانه مهمی است که قبل از شروع پایان نامه باید از نحوه کار با آن و همچنین قسمت های مختلف آن اطلاعات لازم را بدست آورید. به دلیل اهمیت این موضوع ، ما در ادامه به تمامی سوالات شما در رابطه با نحوه کار با سامانه ، نحوه وارد شدن و همچنین نحوه ثبت نام سامانه پایش آزاد پاسخ خواهیم داد. همچنین مراحل اداری و انواع فرم هایی که برای نگارش پایان نامه نیاز دارید ، در ادامه بررسی شده است. با وارد شدن به سامانه پایش دانشگاه آزاد می توانید برای موضوع پایان نامه خود ، پیشنهاداتی را دریافت نمایید. ما در ادامه قصد داریم به تمامی سوالات شما در رابطه با نحوه ورود به سایت irn.iau.ac.ir پاسخ دهیم. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص ثبت نام سامانه پایش آزاد داشتید ، می توانید با ما تماس بگیرید. ما در ادامه نکات مربوط به سایت پایش پایان نامه را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

 

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 14:43 توسط javad qane بدون نظر