رشته های مورد نیاز جذب هیأت علمی

لیست رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی 1400 اعلام شد. کلیه افراد متقاضی می توانند بعد از کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با رشته های مورد نیاز جذب هیئت علمی اقدامات لازم را برای ثبت نام در این دست از رشته های دانشگاهی انجام دهند. البته دقت داشته باشید که به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با رشته های مورد نیاز جذب هیئت علمی آشنایی با مدارک مورد نیاز برای جذب در هیئت علمی دانشگاه ها نیز الزامی و مهم است.  

 

+ نوشته شده در شنبه بیست و نهم آذر 1399 ساعت 14:53 توسط javad qane بدون نظر

سامانه هیئت علمی دانشگاه آزاد

سامانه هیئت علمی دانشگاه آزاد همزمان با شروع فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد فعال شد. کلیه افراد متقاضی می توانند با مراجعه به سامانه هیئت علمی دانشگاه آزاد از اخبار جذب هیات علمی دانشگاه آزاد مطلع شده و لیست اعلام نیاز جذب هیات علمی دانشگاه را نیز مشاهده کنند.

 

از آن جایی که آشنایی کامل و دقیق با سایت هیئت علمی دانشگاه آزاد و همین طور دریافت به روزترین اخبار جذب هیات علمی دانشگاه آزاد و دریافت لیست اعلام نیاز جذب هیات علمی آزاد برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم است از این رو کمک خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند کارساز و مؤثر باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با سایت هیئت علمی دانشگاه آزاد و همین طور اطلاع از جدیدترین اخبار جذب هیات علمی دانشگاه آزاد می توانید با تیم مشاوره حرفه ای و کارکشته ای در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

 

 

+ نوشته شده در شنبه بیست و نهم آذر 1399 ساعت 14:52 توسط javad qane بدون نظر

زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه پیام نور 1400 اعلام شد. دانشجویانی که به هردلیلی علاقه مند به تغییر واحد دانشگاهی خود هستند، می توانند با ورود به سامانه نقل و انتقالات پیام نور درخواست خود را ثبت کرده و در زمانبندی مقرر شده نتیجه را دریافت نمایند. گفتنی است که این افراد باید از شرایط مورد نیاز جهت پذیرش درخواست انتقالی دانشگاه پیام نور در آیین نامه نقل و انتقال دانشجویی آگاه باشند. برای تسهیل و تسریع در این کار می توانید از مشاورین تحصیلی ایران تحصیل کمک بگیرید.

 

+ نوشته شده در شنبه بیست و نهم آذر 1399 ساعت 14:51 توسط javad qane بدون نظر

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ایران خودرو

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ایران خودرو 99 منتشر شد. کلیه افراد و داوطلبان می توانند قبل از شرکت در آزمون مربوطه برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان جذی نیرو در ایران خودرو اقدامات لازم را انجام دهند. دقت داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان استخدامی ایران خودرو برای هر یک از افراد متقاضی الزامی است.

 

از آن جایی که اطلاع از نحوه و زمان و همین طور مندرجات کارت آزمون استخدامی ایران خودرو برای افراد الزامی و مهم است از این رو کمک گرفتن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند مفید باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه و زمان و البته محتویات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه امتحان استخدامی ایران خودرو می توانید با تیم مشاوره ای حرفه ای در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

 

+ نوشته شده در شنبه بیست و نهم آذر 1399 ساعت 14:51 توسط javad qane بدون نظر

ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس 2021 در سایت ثبت نام آیلتس آغاز شد. کلیه افراد مایل به ثبت نام آزمون آیلتس می توانند برای ثبت نام در سامانه ثبت نام آزمون IELTS مراجعه کرده و برای تکمیل فرم ثبت نام آزمون آیلتس اقدام کنند. ثبت نام آزمون آیلتس سازمان سنجش در زمانی مشخص انجام می شود.

 

 هر یک از افراد مایل به ثبت نام آیلتس الزاماً باید با نحوه، زمان و همین طور شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام آیلتس آشنا باشند در نتیجه کمک خواستن از مشاوری آگاه در این رابطه می تواند مؤثر باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه و همین طور زمان ثبت نام آیلتس و تکمیل فرم ثبت نام آزمون آیلتس در سایت ثبت نام آیلتس سازمان سنجش می توانید با تیم مشاوره حرفه ای تماس بگیرید.

 

 

+ نوشته شده در شنبه بیست و نهم آذر 1399 ساعت 14:50 توسط javad qane بدون نظر