زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400 دانش آموزان عزیز و اولیای محترم می توانند به سامانه 99 hoosh.medu.ir مراجعه نموده و پس از وارد نمودن کد ملی و رمز عبور خود نتیجه مورد نظر را دریافت نمایند و یا نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نمایید.

آن دسته از دانش آموزانی که نسبت به کارنامه موجود در سامانه hoosh.medu.ir اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را با استفاده از سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ارائه نمایند. نتایج اعتراض ثبت شده شما در تاریخ 15 خرداد ماه در سامانه مذکور قابل مشاهده می باشد.

توجه : آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیلی به رمز عبور همگام دسترسی ندارند و یا اینکه مایل به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان می باشند می توانند با شماره های پشتبانی و مشاوران آزمون تیزهوشان که در جداول مندرج می باشد تماس حاصل نمایند.

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 - 1400

داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  99 - 1400 باید در سایت  hoosh.medu.ir ، ثبت نام خود را انجام دهند . سایت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شامل مطالب مفیدی برای داوطلبان می باشد که این مطالب که در قالب اطلاعیه در سایت بارگزاری شده اند .

 

راهنمای پرداخت وجه آزمون تیزهوشان هفتم:

·       1- ابتدا از آدرس hoosh.medu.ir و با استفاده از کدملی و رمز همگام خود وارد سامانه شوید.

·       2- پس از ورود به صفحه مشخصات خود عبارت سبزرنگ پرداخت را انتخاب نمایید.

·       3- لطفا پس از پرداخت هزینه ، کد پیگیری خود را یاداشت نمایید.

·       4- خواهشمند است زمان پرداخت خود را به روزهای آخر اختصاص ندهید.

 

hoosh.medu.ir –

سایت استعدادهای درخشان ، سامانه ای هوشمند جهت ثبت نام و اعلام نتایج و… پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشان، می باشد. همانطور که می دانید ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم صرفا به صورت اینترنتی انجام می شود. آدرس سامانه مذکور hoosh.medu.ir است؛ دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند، با مراجعه به این آدرس اقدامات مربوط به مدارس تیزهوشان را انجام داده

 

سایت اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

دانش آموزانی که در آزمون سنجش هوش مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم شرکت کرده اند ، معمولا علاقه دارند تا هر چه زودتر از نتیجه آزمون خود مطلع شوندنتایج این آزمون معمولا در اواسط مرداد ماه منتشر می شود و داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون خود می بایست به همان سامانه ثبت نام آزمون به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه کنند.

 


لینک ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه ششم ۹۹ - ۱۴۰۰

دانش آموزای پایه ششم ابتدایی واسه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400  می تونن از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد های درخشان دوره اول به آدرس hoosh.medu.ir اقدام کنن و ثبت نامشون رو انجام بدن .

البته متقاضیا باید دفترچه ثبت نام مدارس سمپاد ششم به هفتم 99 - 1400 رو از سایت دانلود و اگه شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم  ۹۹ - ۱۴۰۰ رو داشتن واسه ثبت نام اقدام کنن . همچنین مراحل دیگه آزمون مثل اطلاع رسانی زمان ثبت نام ، تمدید مهلت ثبت نام ، ویرایش ثبت نام و همین طور اعلام نتایج تیزهوشان پایه ششم ابتدایی ۹۹ - ۱۴۰۰ هم از طریق hoosh.medu.ir انجام میشه .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Source: hoosh.medu.ir

+ نوشته شده در دوشنبه سی ام تیر 1399 ساعت 14:34 توسط javad qane بدون نظر

 


هدف از استفاده از سامانه شاد و احراز هویت در سامانه shad.medu.ir چیست؟

این روزها دیگر مردم ایران روال عادی زندگی گذشته خود را ندارند. دیگر دانش آموزان صبح زود برای رفتن به مدرسه برای شرکت در کلاس های درسی و یا امتحانات از خواب بیدار نمی شوند.

همه علت این موضوع را می دانیم. علت این همه آشفتگی و بهم ریختگی اوضاع چیزی به جز شیوع ویروس کرونا در جامعه نیست. بیماری که گویا قصد رخت بربستن و رفتن ندارد و همچنان باید با آن دست و پنجه نرم کرد.

با توجه به عدم امکان حضور دانش آموزان در سر کلاس های درس عضویت در سامانه دانش آموزی شاد برای تمامی محصلان عزیز الزامی شد.

در واقع، سامانه شاد آموزش و پرورش راهی شد برای فراهم شدن امکان تدریس آنلاین برای معلم ها و یادگیری دروس برای تمامی دانش آموزانی که نمی خواهند با تعطیلی مدارس از درس و مدرسه عقب بیفتند.

سامانه ای که در ابتدا باید از طریق سامانه shad.medu.ir برای نصب آن اقدامات لازم را انجام داد و در نهایت برای احراز عضویت جهت ورود به سامانه شاد از طریق سامانه shad.medu.ir اقدام کرد.

فقط توجه داشته باشید که امکان عضویت در سامانه دانش آموزی شاد تنها از طریق گوشی های اندروید برای افراد فراهم است.

راهنمای ورود به شبکه آموزشی دانش آموزی (شاد)

پیش از این که معلمان و دانش آموزان وارد سامانه شاد شوند و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند ، مدیر مدرسه باید از طریق سامانه سناد اطلاعات مربوط به آن ها را ثبت و در صورت وجود ، بررسی و تایید نماید.

به طور کلی فرآیند ورود به سامانه شاد ، طی سه مرحله از سوی مدیر مدرسه ، معلم ها و دانش آموزان انجام می شود. ورود به سامانه شاد ، نیاز به نصب  و یا ثبت نام در نسخه تحت وب این سامانه دارد.مراحل زیر ، بیانگر نحوه ثبت نام و ورود به سامانه شاد می باشند.

 

نحوه عضویت گروه درسی معرفی شده سامانه شاد

همانطوری که اشاره شد دانش آموزان برای اطلاع از پیام رسان انتخابی توسط مدیر مدرسه و همچنین گروه های درسی باید در سایت سامانه شاد به نشانی Shad.medu.ir به احراز هویت خود بپردازند . بعد از اینکه احراز هویت تمام شد ، سایت شاد پیام رسان و گروه های آن را به دانش آموزان معرفی می کند . دانش آموزان برای استفاده از این گروه ها باید مراحلی که در ادامه توضیح داده شده است را به ترتیب انجام دهند : 

1- نصب آخرین نسخه پیام رسان 

2- عضویت در پیام رسان با شماره همراه درج شده در سایت شاد 

3- انتخاب گزینه‌ی بات شاد

4- انتخاب نقش خود به عنوان دانش آموز 

5- انتخاب نام دانش آموز از بین لیست موجود 

6- مشاهده برنامه کلاسی روزانه

سایت ثبت نام شبکه اجتماعی شاد

والدین دانش آموز یا شخص دانش آموز پس از اطلاع از پیام رسان منتخب مدرسه از طریق مدیر یا معلم باید نسخه‌ی جدید پیام ‌رسان را نصب کند و از طریق گزینه‌ بات شاد با انتخاب نقش «دانش آموز» به لینک shad.medu.ir متصل شده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده مطابق به کلاس خود در مدرسه وصل شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Source: عضویت در سامانه دانش آموزی شاد

+ نوشته شده در دوشنبه سی ام تیر 1399 ساعت 14:34 توسط javad qane بدون نظر

 

 

آیا نحوه ثبت نام در اپلیکیشن شاد سخت است؟

شاید این سؤال برای شما هم با توجه به این موضوع که برخی از افراد در زمان نصب این نرم افزار برای شما هم مطرح شده باشد که آیا نحوه ثبت نام در اپلیکیشن شاد سخت و مشکل است؟

یا نه به راحتی می توان برای نصب آن اقدام کرد. اول این که دوستان عزیز شما حتماً‌ باید این نرم افزار را رروی گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و نه هیچ سیستم عامل دیگری مثل IOS نصب کنید.

البته باید به ورژن سیستم عامل گوشی اندروید خود نیز توجه کنید. زیرا اگر ورژن آن پایین باشد به هیچ وجه نمی توانید کار نصب نرم افزار را بر روی گوشی خود انجام دهید.

پس اگر گوشی اندروید ندارید الزاماً باید برای تهیه آن اقدام کنید. مسئله دیگر این که، بله درست است افراد زیادی در زمان نصب اپلیکیشن شاد با مشکلاتی در زمان احراز هویت مواجه شده اند.

اما اگر این مشکلات برای شما هم ایجاد شده است به هیچ وجه استرس به خود راه ندهید. این مشکل به سادگی قابل حل است.

 

گام اول: راه اندازی توسط مدیر مدرسهانتخاب پیام رسان از سامانه سناد

نصب پیام رسان در گوشی همراه یا رایانه

ورود به بات (شاد) و ثبت کد ملی

تایید اطلاعات کلاس‌ها و معلمان

 

گام دوم: راه اندازی توسط معلماننصب پیام رسان انتخابی مدیر مدرسه

انتخاب گزینه معلم (مشاهده کد ملی و گروه‌های کلاس)

تایید صحت اطلاعات

 

گام سوم: راه اندازی توسط دانش آموزاننصب پیام رسان انتخابی مدیر مدرسه

ورود به بات (شاد) و انتخاب گزینه دانش آموز

کلیک بر روی لینک (shad.medu.ir) در پیام رسان و ورود به صفحه اصلی شاد

ثبت اطلاعات درخواستی و با تایید آن ورود به لینک کلاس

 

سوالات متداول درباره شبکه آموزشی دانش آموزی شاد

پس از راه‌اندازی شبکه دانش آموزی دانش‌آموزی، سوالاتی از سوی معلمان، اولیا و دانش آموزان در مورد نحوه کار این شبکه ارسال ‌شده است که اولین نسخه پاسخ به این پرسش‌ها که در طبقه‌بندی‌های (سؤالات عمومی، مدیران، معلمان، دانش آموزان، والدین و فعالیت‌های داخل کلاسی) آماده ‌شده است، ارائه می‌شود:

سؤالات عمومی

1 . آیا بعد از نصب پیام‌رسان توسط مدیر، معلم، دانش‌آموز یا اولیا نیاز به تعریف کلاس یا گروه‌های درسی است؟

جواب: به‌محض ورود و احراز هویت مدیر مدرسه، کلاس‌های مدرسه به‌صورت خودکار تعریف می‌شوند و نیازی به ساخت گروه‌های کلاسی نیست.

2 . مزیت استفاده از اپلیکیشن داخلی و اختصاصی در این طرح چیست؟

جواب: فراهم آوردن محیطی جذاب، پویا، امن و متناسب با نیازهای آموزشی و اجتماعی دانش‌آموزان ایرانی از مهم‌ترین دلایل راه‌اندازی اپلیکیشن داخلی شاد است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Source: نحوه ثبت نام در اپلیکیشن شاد

+ نوشته شده در دوشنبه سی ام تیر 1399 ساعت 14:32 توسط javad qane بدون نظر

 


 

علت اهمیت دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه چیست؟

ببینید دوستان عزیز دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه از این رو اهمیت دارد که با توجه به امکان ایجاد تغییراتی در برنامه و بهبود کیفیت آن هر فرد نیاز به دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه دارد.

یعنی اگر برنامه شاد را بر روی گوشی اندروید خود نصب کرده اید می توانید برای دانلود اپلیکیشن شاد برای اندروید و در صورت نصب آن بر روی تبلت باید برای دانلود برنامه شاد برای تبلت اقدام بفرمایید.

 

دانلود اپلیکیشن شبکه آموزشی دانش آموزی

نرم افزار سامانه شاد از سایت shaddl.medu.ir قابل دریافت می باشد 

اپلیکیشن فیلم دورس مدرسه

با دانلود اپلیکیشن فیلم مدارس آموزش و پرورش در مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم می توانید به سادگی ، فیلمهای آموزشی تمام دروس در تمام مقاطع را مشاهده کنید.

 

 

امکانات برنامه Shad شاد :

·       ورود دانش آموزان

·       امکان ورود به صورت معلم مدرسه

·       امکان ورود به صورت مدیر مدرسه

·       و سایر موارد دیگر

 

اپلیکیشن شاد چیست؟

از آنجایی که شیوع ویروس کرونا باعث شد تا همه دانش آموزان در خانه بمانند و مدارس تعطیل شود، وزارت آموزش و پرورش در یک اقدام نوین سعی کرده است با ایجاد یک رابط کاربری نرم افزاری به نام بات ارتباط بین سامانه سناد که پایگاه داده اطلاعات مدارس، دانش آموزان، کلاس‌ها و معلمان است با پیام رسان‌های داخلی را فراهم سازد وآموزش‌ها در فضای مجازی را ساماندهی کند.

در همین راستا معاونت آموزش ابتدایی راهنمای عمل شبکه اجتماعی دانش‌آموزان برای آموزش(شاد) ویژه دانش‌آموزان، معلمان، اولیا و مدیران (در دوره پیش‌دبستان و دوره اول و دوم ابتدایی) را ابلاغ  کرد.

شاد

 Shad نام اپلیکیشن آموزشی رسمی و جدید از سوی آموزش و پرورش می باشد که به تازگی رونمایی شده است. با توجه به دوران قرنطینه و وجود بیماری کرونا، شبکه اجتماعی دانش‌آموزان (شاد) آماده بهره‌ برداری شد و از این پس شاگردان میتوانند بدون نیاز به حضور در کلاس های حضوری از خدمات آموزشی بهره مند شوند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Source: دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه

+ نوشته شده در دوشنبه سی ام تیر 1399 ساعت 14:32 توسط javad qane بدون نظر

 


تحصیل در رشته های مجازی ویژه شاغلین کارشناسی ارشد چگونه است؟

در رابطه با تحصیل در رشته های مجازی ویژه شاغلین ارشد باید عرض کنیم که این کار به صورت مجازی انجام می شود. به عبارت دیگر، با تحصیل و آموزش از راه دور در یکی از رشته های موجود در لیست رشته های ارشد مجازی بدون کنکور دوران تحصیل خود را سپری می کند.

اما نکته مهم این که فضا و ماهیت کلاس ها با کلاس های فیزیکی و سنتی کاملاً متفاوت است.

در واقع، آموزش و تدریس به وسیله اینترنت و از طریق نرم افزارهایی انجام می گید که فرصت برقراری ارتباط بین اساتید و دانشجویان را به وجود می آورند.

با این اوصاف، هر فرد دانشجوی ارشد بدون کنکور می تواند فایل های دروس خود را به وسیله اینترنت از استاد خود دریافت کند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه های مجازی و دانشگاه های ارائه دهنده

·       در آموزش مجازی ، در واقع نیازی به حضور دانشجو در کلاس درس نمی باشد و دانشجو می تواند با استفاده از سیستم های الکترونیکی مانند کامپیوتر ، اینترنت ، نشریه های الکترونیکی و … در رشته مورد تقاضا ، تحصیل نماید که خصوصا طی چند سال اخیر ، این نوع سیستم آموزشی کمک شایانی به یادگیری آسان تر دانشجویان نموده است. اخذ مدرک تحصیلی در روش بدون کنکور در آموزش مجازی ، صرفا منوط به یک سری از رشته های مشخص شده می باشد 

 

لیست رشته‌های دانشگاه مجازی 99 – 1400:

اکنون 10 رشته در دوره کارشناسی تدریس می‌شود که شامل رشته‌های حقوق، زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه شیراز و علوم حدیث در دانشگاه غیرانتفاعی علوم حدیث است. دوره کارشناسی رشته‌های مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر نیز در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر تدریس می‌شود

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی موسسه غیرانتفاعی مجازی ایرانیان

موسسه غیرانتفاعی مجازی ایرانیان برای ورودی مهر ۹۸ لیست رشته های بدون کنکور خود را در مقطع کارشناسی و در گروه های آزمایشی ریاضی و انسانی ارائه داده است . 

رشته‌های مجازی کارشناسی ارشد

دانشگاه پیام نور در اکثر رشته‌های کارشناسی ارشد تدریس مجازی دارند. دانشگاه‌های دولتی، آزاد و غیرانتفاعی نیز در برخی رشته‌ها به داوطلبان دوره‌های مجازی ارائه می‌دهند.

 

 

 

 

 

 

 

Source: لیست رشته های ارشد مجازی بدون کنکور

+ نوشته شده در دوشنبه سی ام تیر 1399 ساعت 14:31 توسط javad qane بدون نظر