حداقل معدل لازم برای بورسیه تحصیلی

آیا از حداقل معدل لازم برای بورسیه تحصیلی اطلاعی دارید؟ از آنجا که تامین هزینه های زندگی و تحصیلی با افزایش قیمت ارز برای بسیاری از دانشجویان، دشوار و یا حتی امکانپذیر نیست، اغلب تصمیم می گیرند که از بورسیه های تحصیلی جهت اعزام به دانشگاه های خارجی استفاده کنند. اما تاثیر معدل در اپلای خارج از کشور چقدر است؟ این پرسش را که کلیدی ترین و مهم سوال در ذهن علاقه مندان می باشد را در ادامه پاسخ می دهیم. همچنین، برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد نحوه و شرایط اخذ بورسیه، می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:2 توسط javad qane بدون نظر

چگونه برای کنکور جمع بندی کنیم؟

آیا می دانید چگونه برای کنکور جمع بندی کنیم؟ به نظر شما مدت زمان لازم برای جمع بندی کنکور چقدر است؟ اصلا جمع بندی کنکور را از کی شروع کنیم؟ این ها سوالاتی است که ذهن هر داوطلبی را مخصوصا در روزهای نزدیک به کنکور به خود مشغول می کند. شاید بهتر باشد که پاسخ این پرسش ها را هر چه زودتر و همین امروز، پیش از آنکه زمان را از دست دهیم، به دست آوریم. در ادامه با 5 روش عالی رتبه ها برای جمع آشنا می شویم. اما برای طرح سوالات خود و چینش یک برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت می توانیم روی مشاورین ما حساب باز کنید.

 

 

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:1 توسط javad qane بدون نظر

بهترین رشته های پزشکی کدامند؟

آیا می دانید که بهترین رشته های پزشکی کدامند؟ به نظر شما کدام یک از رشته های پزشکی و پیراپزشکی آینده شغلی و مالی بهتری خواهند داشت؟ کدام یک برای آقایان بهتر است، و کدام یک برای خانم ها مناسب ترند؟ در ادامه با 10 مورد از پولسازترین و بهترین رشته های پزشکی برای خانم ها آشنا می شویم. برای آشنایی با روش های مطالعه و ورود به این رشته ها می توانید با مشاورین با تجربه ایران تحصیل در تماس باشید.

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:1 توسط javad qane بدون نظر

بهترین رشته های تحصیلی در دنیا

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را داشته باشید ، حتماً دوست دارید بدانید بهترینرشته های تحصیلی در دنیا چه مواردی هستند. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی 12 رشته پولساز آینده جهان بپردازیم و به تمامی سوالات شما در رابطه با جذاب ترین رشته های دانشگاهی پاسخ دهیم. شاید علاوه بر رشته های پولساز دنیا ، شما نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با سخت ترین رشته های دنیا نیز داشته باشید که در ادامه به سوال شما در رابطه با این موضوع نیز پاسخ خواهیم داد.

 

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:0 توسط javad qane بدون نظر

سامانه سنجش آموزش و پرورش

سامانه سنجش آموزش و پرورش ، شامل موارد مختلفی می شود که ما در این بخش قصد معرفی سامانه aee.medu.ir را داریم. در این سامانه شما می توانید به دانلود سوالات امتحان نهایی بپردازید. البته این سامانه سنجش آموزش و پرورش شامل قسمت های مختلفی می شود که در ادامه بیشتر بررسی خواهیم کرد. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با این سامانه داشتید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

+ نوشته شده در شنبه نهم اسفند 1399 ساعت 15:0 توسط javad qane بدون نظر