azmoon.org

azmoon.org سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ترم بهمن 99

 

سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد برای ثبت نام اینترنتی متقاضیان پذیرش بدون کنکور یا همان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد از امروز 5 مرداد ماه 1399 فعال شد لذا کلیه متقاضیان محترم ورود بدون کنکور به دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کاردانی و کارشناسی و همین طور کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 با ورود به سامانه تکمیل فرم های مربوط به ثبت نام مقطع مورد نظر امور ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نظر داشته باشند با توجه به شیوع بیماری کرونا مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد جهت تسهیل در امر ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت 24 ارائه خدمات مشاوره تلفنی ارائه می کند لذا می توانید جهت اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه azmoon.org – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ومشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزادبا مرکز در تماس باشند.

 

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم دی 1399 ساعت 16:15 توسط javad qane بدون نظر

inbr.ir

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 – www.inbr.ir

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر مربوط به نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی از سامانه inbr.ir – اطلاع از زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 و دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون نظام مهندسی 99 با شماره های زیر تماس بگیرید

 

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 تماس از استان تهران پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب

 

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم دی 1399 ساعت 16:14 توسط javad qane بدون نظر

سامانه شاد تحت وب

سامانه شاد تحت وب برای تمامی دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی فعال شد. کلیه دانش آموزان می توانند با مراجعه به برنامه شاد تحت وب از آموزش معلم های خود استفاده کنند و از ادامه تحصیل عقب نمانند. البته دقت داشته باشید که قبل از هر گونه اقدامی برای ورود به سامانه شاد تحت وب باید از نحوه ثبت نام در اپلیکیشن شاد تحت وب در سایت web.shad.ir اطلاع حاصل کنید و اطلاعاتی را در این رابطه بدست آورید.

 

با توجه به این که کسب اطلاعاتی مفید در رابطه با نحوه و چگونگی ثبت نام در سامانه شاد تحت وب برای هر یک از دانش آموزان الزامی و مهم به نظر می رسد در نتیجه کمک گرفتن از مشاوری خبره و آگاه برای آشنایی با نحوه ثبت نام در سامانه web.shad.ir می تواند بسیار مؤثر و مفید باشد. از این رو برای سهولت اطلاع از نحوه ورود و استفاده از سامانه شاد تحت وب می توانید با تیم مشاوره خبره در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم دی 1399 ساعت 16:13 توسط javad qane بدون نظر

snd.medu.ir

ثبت ارزشیابی دانش آموزان در سامانه سناد دانش آموزی به نشانی Snd.medu.ir برای هر یک از معلمان مدارس آغاز شد. تمامی معلم ها و مدیران مدارس می توانند در زمان اعلام شده برای ثبت نام و ورود به سامانه سناد دانش آموزی اقدامات لازم را انجام دهند. البته دقت داشته باشید که سامانه Snd.medu.ir تنها به وسیله معلم ها و مدیران مورد استفاده قرار نمی گیرد و سامانه سناد ثبت ارزشیابی مورد استفاده دانش آموزان جهت دریافت کارنامه و اطلاع از نمرات امتحانات پایان ترم نیز هست.

 

با توجه به اهمیت اطلاع از نحوه ورود به سامانه سنا دانش آموزی به آدرس Snd.medu.ir و نحوه کار با این سامانه بهتر است در این رابطه از کمک مشاوری آگاه و خبره استفاده کنید. مشاوری که با ارائه آموزش های لازم شما را در نحوه کار با این سامانه جامع و کامل راهنمایی کند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهد. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و ورود به سامانه سناد دانش آموزی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی در این رابطه تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کافی را از آن ها دریافت کنید.

 

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم دی 1399 ساعت 16:13 توسط javad qane بدون نظر

سامانه سما لایو

سامانه سما لایو برای استفاده دانشجویان راه اندازی شد. کلیه دانشجویان محترم می توانند با ورود به سایت سما لایو از کلاس های مجازی برگزار شده استفاده کرده و از درس خواندن و گذراندن واحدهای درسی در هر ترم تحصیلی عقب نمانند.

 

samalive سامانه به عنوان یکی از بهترین و جامع ترین سامانه های آموزش مجازی برای دانشگاه علمی کاربردی شناخته شده و در حال حاضر مورد استفاده دانشجویان و اساتید است. البته دقت داشته باشید که قبل از استفاده از سامانه سما لایو دانشگاه علمی کاربردی الزاماً باید با نحوه کار و استفاده از آن آشنا شده و اطلاعات لازم را در رابطه با samalive سامانه بدست آورید.

 

با توجه به این موضوع که کسب اطلاعاتی در مورد سامانه سما لایو و نحوه کار با این سایت و شناخت بخش های مختلف و متنوع آن برای کلیه دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی الزامی و مهم به نظر می رسد در نتیجه کمک گرفتن از مشاوری خبره برای اطلاع از samalive سامانه مهم و ضروری به نظر می رسد. از این جهت و برای آشنایی هر چه بیشتر و دقیق تر با سامانه سما لایو می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی ارتباط برقرار کنید.

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم دی 1399 ساعت 16:12 توسط javad qane بدون نظر