ثبت نام ارشد علمی کاربردی 99

ثبت نام ارشد علمی کاربردی همانند سنوات گذشته از طریق سامانه بوده و داوطلبینی که قصد ثبت نام دارند میتوانند در زمان مشخص از طریق سامانه اقدام به ثبت نام نمایند. متقاضیان عزیز توج داشته باشید که ثبت نام ارشد علمی کاربردی دارای شرایط و ضوابطی میباشد که شما میتوانید با دانلود دفترچه از طریق سامانه و مطالعه آن از این شرایط مطلع شوید و در صورت دارا بودن آن اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایید.

 شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400 – 99

شرایط عمومی

 • اعتقاد داشتن به دین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جهموری اسلامی ایران
 • عدم دشمنی و کینه با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • الزام به انجام احکام عملی دین اسلام
 • متناسب بودن وضعیت جسمانی داوطلب با رشته انتخابی
 • عدم شهرت به انجام کارهای غیراخلاقی در طی دوران شغلی و تحصیلی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر

شرایط اختصاصی

 • دارا بودن مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا دیپلم متوسطه 3 ساله نظری یا دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش برای ثبت نام دوره کاردانی
 • دارا بودن مدرک کاردانی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات برای ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته
 • داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری می باشند نیز می توانند ثبت نام بدون آزمون دوره کارشناسی ناپیوسته را انجام دهند.
 • داوطلبانی که بدون توجه به نوع رشته فارغ التحصیلی خود در رشته ای غیرهمنام با مدرک تحصیلی خود ثبت نام می کنند ، می بایستدروس جبرانی و پیش نیاز رشته پذیرفته شده را بگذرانند.
 • دارا بودن شرایط مربوط به وضعیت نظام وظیفه داوطلبان آقا (دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت)
 • در خصوص نحوه گزینش دانشجو لازم است بگوییم که پذیرش داوطلبان بر اساس معدل کل مدرک تحصیلی و با در نظر گرفتن سهمیه های مربوط به شاغلین ، متقاضیان بومی و ایثار گر انجام می گیرد. به عبارت دیگر منظور از داوطلب شاغل یعنی در دستگاه های اجرایی اعم از دولتی و غیر دولتی فعالیت داشته باشد، در زمان ثبت نام مشغول به فعالیت باشد و در حرفه منطبق با رشته انتخابی شاغل باشد.

برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام ارشد علمی کاربردی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و زمان دقیق آغاز ثبت نام با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9092305587 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

 

انشگاه علمی کاربردی دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن از طریق ثبت نام در سایت سنجش اقدام به جذب دانشجو می نماید. افرادی که می خواهند برای ورودی مهر 99 دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند می بایست مرداد ماه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را دریافت، مطالعه و سپس از طریق سایت مذکور اقدام به ثبت نام نمایند. متقاضیان ثبت نام برای ورودی بهمن 98 نیز می بایست دی ماه نسبت به دریافت، مطالعه و سپس برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند

خلاصه مقاله: در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی ارشد آشنا کنیم و راهنمای سوالات شما عزیزان باشیم. داوطلبینی که قصد ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی را دارند توجه داشته باشند که زمان ثبت نام را از دست ندهند چرا که ثبت نام فقط به صورت اینترنت بوده و هر گونه اقدام به صورن حضوری بی پاسخ خواهد ماند .

 منبع : زمان ثبت نام کارشناسی ارشد علمی کاربردی

+ نوشته شده در پنج شنبه بیست و هشتم آذر 1398 ساعت 11:36 توسط javad qane بدون نظر

سامانه اعلام نتایج قبولی علمی کاربردی 99

داوطلبانی که در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمودند میتوانندجهت مشاهده نتایج اقدام نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی از طریق سامانه بوده و در صورت قبولی با ارائه مدارک لازم میتوانید جهت ثبت نام حضوری اقئام کنید.

 ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایطی میباشد که با مطالعه دفترچه میتوانید از ان شرایط مطلع شوید و در صورتی که قادر به ثبت نام بودید جهت پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی اقدام کنید.

 

زمان و سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای دوره مهر ماه ، اواخر مرداد ماه انجام شد و چند هفته پس از آن و در تاریخ 30 شهریور ماه ، کارنامه داوطلبان دوره کاردانی و روز 2 مهر ماه نتایج متقاضیان دوره کارشناسی ، منتشر شد . همچنین داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در رشته های ورودی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی می باشند ، بایستی پس از ثبت نام در اوخر دی ماه ، نتیجه قبولی یا عدم خود را اواخر بهمن ماه یا اوایل اسفند ماه مشاهده نمایند. با توجه به آنکه مسئول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد ، داوطلبان برای دریافت کارنامه خود بایستی به وبگاه اینترنتی این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

 

مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99  ،  جهت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بایستی در زمان مقرر به سایت sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت مذکور از منوی سمت راست صفحه، پنجمین گزینه یعنی گزینه “جامع علمی کاربردی” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99  ،  سپس در صفحه ای که باز می شود بر روی لینک مربوط به “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و کاردانی نظام آموزشی مهارتی دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 98” و یا بر روی لینک مربوط به “اعلام نتیجه دوره مهندسی و دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 98” کلیک کنید. سپس با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد، نتیجه ثبت نام برای شما قابل مشاهده خواهد شد.

جهت دریافت راهنمایی در رابطه با سامانه اعلام نتایج قبولی علمی کاربردی مهر و بهمن و اطلاع از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9092305587 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

شهریه دانشگاه علمی کاربردی 99

 

همانطور که می دانید دانشگاه علمی کاربردی غیر دولتی بوده و دانشجویان برای تحصیل در این دانشگاه موظف به پرداخت شهریه می باشند. حال ممکن است این سوال برایتان مطرح گردد که هزینه شهریه ها حدودا چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شهریه گروه های آزمایشی علوم پایه ، علوم انسانی ، فنی مهندسی و علوم پزشکی متفاوت است. البته لازم است گفته شود که هدف از رشته های علوم پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ، رشته هایی مانند تجهیزات پزشکی و تجهیزات فنی اتاق عمل می باشد. به هیچ عنوان رشته های پزشکی و پیراپزشکی (پرستاری، مامائی ، هوشبری و …) در این دانشگاه ارائه نمی شود.

شهریه رشته های گروه مانند مدیریت ، حسابداری ، حقوق  حدودا 850 هزار تومان تا یک میلیون صد هزار تومان برای هرنیمسال تحصیلی می باشد.

شهریه رشته های گروه فرهنگ و هنر در دانشگاه علمی کاربردی مانند موسیقی ، عکاسی ، کارگردانی و از 900 هزار تومان تا یک میلیون و دویست هزار تومان برای هر نیمسال تحصیلی می باشد.

شهریه رشته های گروه صنعت مانند رشته های فنی مهندسی حدودا از یک میلیون تومان تا یک میلیون سیصد هزار تومان می باشد.

شهریه رشته های گروه علوم پزشکی مانند تجهیزت فنی اتاق عمل ، تجهیزات پزشکی و … حدودا از یک میلیون و صد هزار تومان تا یک میلیون چهارصد تومان برای هر نیمسال تحصیلی می باشد.

دلیل تغییر میزان شهریه ها به این دلیل است که معمولا شهریه هر داوطلب شامل دو بخش شهریه ثابت و متغییر می باشد که میزان شهریه ثابت به نوع دانشگاه و سال ورود دانشجو به دانشگاه می باشد و هر ساله 10 الی 15 درصد بر آن افزوده می شود. شهریه متغیر بستگی به تعداد واحد های اخذ شده دارد و اگر واحد هایی که دانشجو در هر نیم سال تحصیلی اخذ می کند ، بیشتر باشد ، میزان شهریه متغیر او نیز افزایش خواهد داشت. همچنین شهریه متغیر دروس نظری و عملی از شهریه متغیر دروس عمومی ، بیشتر می باشد.

 

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه مشاهده اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی آشنا کنیم و راهنمایی های لازم در مورد مشاهده نتایج را ارائه دهیم. داوطلبینی که قصد مشاهده نتایج را دارند توجه داشته باشند که زمان اعلام نتایج را از دست ندهند چرا که مشاهده نتایج  فقط از طریق سامانه ممکن بوده و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند.

 منبع : اعلام نتایج علمی کاربردی 99

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1398 ساعت 16:1 توسط javad qane بدون نظر

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو ترم مهر و بهمن انجام میگیرد و هم زمان با شروع ثبت نام دفترچه دانشگاه علمی کاربردی نیز منتشر میشود . متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایطی میباشد که شما میتوانید با دانلود دفترچه از سامانه و مطالعه ان از این شرایط مطلع شوید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به ثبت نام نمایید. همچمنین اگر قصد اطلاع از رشته های علمی کاربردی را دارید میتوانید از دفترچه دانشگاه از این رشته ها مطلع شوید. 

زمان و سایت انتشار دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

با توجه به آنکه مسئول همه ی امور مربوط به زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد ، بنابراین داوطلبان می توانند برای دریافت دفترچه به پایگاه اینترنتی این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایندآغاز زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دوره کاردانی برای ورودی مهرماه ، از 27 مرداد می باشد و داوطلبانی که قصد ثبت نام در دوره کارشناسی ناپیوسته را دارند نیز می توانند از روز 2 شهریور ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که چند روز قبل از شروع ثبت نام ، دفترچه راهنمای ثبت نام از سایت سنجش قابل دریافت خواهد بود. همچنین داوطلبانی که می خواهند در نیمسال دوم تحصیلی وارد رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شوند ، بایستی در بهمن ماه با مراجعه به سایت سنجش یا واحد دانشگاهی مورد نظر ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور علمی کاربردی تقریبا سه هفته پس از ثبت نام آن می باشد. پس از اعلام نتایج در صورتی که داوطلبان در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شده باشند ، می توانند با به همراه داشتن مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام حضوری اقدام کنند. اما داوطلبانی که در هیچ یک از رشته های انتخابی خود پذیرفته نشده اند ، می توانند با شرکت در تکمیل ظرفیت علمی کاربردی شانسشان را برای پذیرش در رشته مورد علاقه خود امتحان کنند

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

 

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، باید دارای شرایط عمومی و اختصاصی این دانشگاه باشند که به شرح زیر می باشد :

 

شرایط عمومی

 

·         معتقد بودن به دین اسلام یا یکی از ادیان مورد قبول در نظام جمهوری اسلامی ایران

·         ملزوم بودن به انجام احکام دین اسلام

·         نداشتن هیچ گونه کینه و دشمنی با حکومت جمهوری اسلامی ایران

·         نداشتن شهرت به انجام کارهای غیراخلاقی در طول دوران تحصیلی یا شغلی

·         متناسب بودن وضعیت جسمانی داوطلب با رشته انتخابی و نداشتن اعتیاد به مواد مخدر

 

·         ای اطلاع دقیق از تمامی مفاد دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ، مشاوره انتخاب رشته های بدون کنکور ، نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

·         9099072952 – تماس از سراسر کشور

·         9092305587 – تماس از استان تهران

·         تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

شرایط اختصاصی

 

·         دارا بودن مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا مدرک دیپلم نظام جدید رشته های نظری ، فنی حرفه ای ، کاردانش ، برای ثبت نام مقطع کاردانی

·         دارا بودن مدرک کاردانی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات برای ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته

·         دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت از سربازی برای داوطلبان آقا

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را ارائه دهیم. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام و انتشار دفترچه را از دست ندهید چرا که ثبت نام و دانلود دفترچه از طریق سامانه امکان پذیر است و هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند .

منبع : دانلود دفترچه علمی کاربردی 98-99

 

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1398 ساعت 15:56 توسط javad qane بدون نظر

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید ک ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی 99 همانند سنوات گذشته از طریق سامانه بوده و شما میتوانید با ورود به سامانه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام نمایید. داوطلبین عزیز توجه داشته باشید همانطور که ثبت نام دانشجویان دارای شرایط میباشد، ثبت نام مدرس دانشگا علمی کاربردی نیز دارای شرایط عمومی و اختصاصی میباشد که با دانلود دفترچه و مطالعه آن میتوانید از این شرایط مطلع شوید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایید .

  مراحل ثبت نام جهت اخذ کد مدرسی تدریس دانشگاه علمی کاربردی

 

۱- در گام نخست لازم است متقاضیان نسبت به جستجو و انتخاب یک مرکز آموزشی علمی کاربردی اقدام کنند. این امر به عهده خود داوطلب تدریس است.

جهت آشنایی با فهرست و آدرس مراکز علمی کاربردی و فهرست رشته های موجود در هر مرکز، داوطلبان می‌توانند از منوی جامع علمی کاربردی در سایت سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org دفترچه را دریافت کنند.

۲- در دومین گام لازم است مشخصات شخصی توسط خود داوطلب در سامانه جامع آموزش هم آوا (سامانه سجاد قدیم) به آدرس www.edu.uast.ac.ir ثبت گردد.

۳- پس از تائید داوطلب در سامانه سجاد توسط مرکز موافق با تدریس داوطلب، بایستی مستندات آموزشی و اجرائی داوطلب توسط امور مدرسان آن مرکز به واحد استانی ارسال گردد.

شرایط عمومی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

·         تابعیت کشور ایران

·         تاهل (ویژه آقایان)

·         اعتقاد و التزام به احكام و مذهب رسمی و قانون اساسی ایران

·         دارای تسلط بر روخواني، روان خواني، مفاهیم قرآن کریم و احكام عمومی مورد رجوع

·         نداشتن اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روانگردان

·         نداشتن سابقه محكوميت

·         دارای حداکثر 50 سال سن در هنگام مراحل مقدماتی جذب و آزمون برای تمامي متقاضیان

·         دارا بودن کد مدرسی فعال در دانشگاه علمی کاربردی

·         احراز دلبستگي نسبت به نظام ایران

·         نداشتن شهرت به  ارتكاب اعمال خلاف شئون شغلي و آموزشی

·         دارای حسن ظاهر و سلامت و توانایي جسمي متناسب

·         ارائه مجوز موقت تدریس دروس معارف اسلامی

 

برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی ، شرایط پذیرش مدرسی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام  با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9092305587 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

شرایط اختصاصی:

 

·         دارا بودن مدرک دکتری مرتبط با حداقل ۲ سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

·         دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با معدل کل بالاتر از ۱۶ و حداقل ۳ سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

·         تبصره۳:مدارک تحصیلی معادل جهت شرکت در این فراخوان معتبر نمی­باشد.

خلاصه مقاله  دراین مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه ثبت نام در مدرس دانشگاه علمی کاربردی آشنا کنیم و شما را از شرایط ثبت نام مطلع سازیم. لذا داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام فقط به صورت اینترنتی بوده و هر گونه اقدام به  صورت حضوری بی پاسخ خواهد بود پس توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید.

منبع : سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 99

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1398 ساعت 15:53 توسط javad qane بدون نظر

رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور 99

دانشگاه علمی کاربردی هرساله رشته های بدون کنکور نیز ارائه میدهد که این رشته ها بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارند و شما عزیزان میتوانید در زمان مشخص اقدام به ثبت نام در این رشته ها نمایید. رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایطی میباشد که شما موظف هستید قبل از ثبت نام دفترچه دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه نمایید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99

 

·         کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی

·         کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی

·         کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک

·         کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی

·         کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی ایرانی

·         کاردانی فنی فناوری اطلاعات – رسانه

·         کاردانی فنی کامپیوتر – سیستم های کامپیوتری

·         کاردانی فنی نرم افزار- برنامه سازی کامپیوتری

·         کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – غذایی

·         کاردانی حرفه ای خدمات پس از فروش خودرو

·         کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری

·         کاردانی حرفه ای مدیریت – امور تشریفات

·         کاردانی حرفه ای مدیریت – امور دفتری

·         کاردانی حرفه ای تبلیغات

·         کاردانی حرفه ای انیمیشن

·         کاردانی حرفه ای خوشنویسی

·         کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

·         کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی

·         کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی

·         کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف

·         کاردانی حرفه ای حقوق – نگارش حقوقی

·         کاردانی حرفه ای فراورد ه های بیولوژیک

·         کاردانی حرفه ای تاکسی رانی

·         کاردانی حرفه ای مدیریت – خدمات بندری

·         کاردانی فنی برق – توزیع

·         کاردانی فنی رسانه – ارتباطات فنی

·         کاردانی حرفه ای تربیت مربی مهدکودک

·         کاردانی حرفه ای امور تعاون

·         کاردانی حرفه ای امور حج و زیارت

·         کاردانی فنی رسانه – روستایی

·         (ICT) تجهیزات صدابرداری

·         کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده

·         کاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهر

·         کاردانی فنی صنایع غذایی – شیر و فراورده های لبنی

·         کاردانی فنی سیستم سیگنالینگ و کنترل مترو

·         کاردانی حرفه ای میهمانداری هواپیما

·         کاردانی حرفه ای بازرگانی – مشاوره حقوقی اصناف

·         کاردانی حرفه ای حقوق – ارشاد و معاضدت قضایی

·         کاردانی فنی فناوری ارتباطات و اطلاعات

·         کاردانی حرفه ای روابط عمومی

·         کاردانی حرفه ای مدیحه و مرثیه سرایی

·         کاردانی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی

·         کاردانی حرفه ای موسیقی – آواز ایرانی

·         کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی

·         کاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک

·         کاردانی حرفه ای بازیگری

·         کاردانی فنی کنترل

·         کاردانی فنی مخابرات – کابل و فیبرنوری

·         کاردانی حرفه ای سینما – تدوین فیلم

·         کاردانی حرفه ای سینما – تصویر برداری

·         کاردانی حرفه ای سینما – جلوه های ویژه

·         کاردانی حرفه ای سینما – فیلم سازی

·         کاردانی حرفه ای سینما – فیلم نامه نویسی

·         کاردانی حرفه ای گریم

·         کاردانی فنی مخابرات مترو

·         کاردانی فنی نگهداری و تعمیرات برق

·         کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری

·         کاردانی حرفه ای امور فرهنگی – ویراستاری

·         کاردانی حرفه ای امور کتابداری و اطلاع رسانی

·         کاردانی حرفه ای امور فرهنگی – امور موزه

·         کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم

·         کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی

·         کاردانی حرفه ای تربیت مربی آموزش های شهروندی

·         کاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی

·         کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدمات

·         کاردانی حرفه ای مدیریت -لجستیک و زنجیره تامین

·         کاردانی حرفه ای امور دهیاری و شوراها

·         کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان با نیازهای ویژه

·         کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان کم شنوا و ناشنوا

 

جهت اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در تمامی واحد ها – اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

9099072952(تلفن ثابت سراسر کشور)

9092305587 ( تلفن ثابت استان تهران)

 

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی

(فرهنگ و هنر)

کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات فرهنگی

کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – ارزیابی فرهنگی

کارشناسی حرفه ای مدیریت امور چاپ

کارشناسی حرفه ای مدیریت اسناد و مدارک

کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی

کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری

کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری

کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فعالیت های قرآنی و مذهبی

کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اقوام

کارشناسی حرفه ای گرافیک – پوستر و نشانه

کارشناسی حرفه ای تربیت مربی – امور فرهنگی کودک و نوجوان

کارشناسی حرفه ای گرافیک – گرافیک تزیینی و محیطی

کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – اجتماعی و فرهنگی

کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری

کارشناسی حرفه ای تربیت مبلغ قرآن کریم

کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – امور همایش ها و جشنواره ها

کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی

کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفتار اجتماعی و افکارسنجی

کارشناسی حرفه ای تکنولوژی آموزشهای فرهنگی و هنری

کارشناسی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی

کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک

کارشناسی حرفه ای فرش – طراحی

کارشناسی حرفه ای فرش – ارزیابی و بازاریابی

کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – دیپلماسی و ارتباطات فرهنگی

کارشناسی حرفه ای فرش – بافت و رفوگری

کارشناسی حرفه ای آشپزی – آشپزی ایرانی

کارشناسی حرفه ای چاپ – طراحی و آمادهسازی

کارشناسی حرفه ای علوم کتابداری و اطلاع رسانی

کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط بیرونی

کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه

کارشناسی حرفه ای آشپزی – آشپزی ملل

کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – سیاسی و اقتصادی

کارشناسی حرفه ای مرمت و احیاءبناهای تاریخی

کارشناسی حرفه ای انیمیشن – کارگردانی

کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اجتماعی و مشاغل

کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس مجلسی و خانگی

کارشناسی حرفه ای سینما – کارگردانی

کارشناسی حرفه ای سینما – تصویربرداری

کارشناسی حرفه ای نقاشی – نقاشی

کارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوخت

کارشناسی حرفه ای سینما – فیلمسازی

کارشناسی حرفه ای عکاسی – مد و پوشاک

کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی

کارشناسی حرفه ای گرافیک – چاپ و بسته بندی

کارشناسی حرفه ای موسیقی – آهنگسازی ایرانی

کارشناسی حرفه ای فیلمنامه نویسی

کارشناسی حرفه ای سینما – تدوین فیلم

کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات

کارشناسی حرفه ای مجری گری

کارشناسی حرفه ای هنرهای نمایشی – تئاتر کاربردی

کارشناسی حرفه ای گویندگی و دوبله

کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی

کارشناسی حرفه ای بازیگری

کارشناسی حرفه ای هنرهای دیجیتال – گرافیک متحرک

کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز کلاسیک

کارشناسی حرفه ای عکاسی خبری

کارشناسی حرفه ای گریم – چهره پردازی

کارشناسی حرفه ای گریم – آرایش و پیرایش مو

کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی

کارشناسی حرفه ای مترجمی – خبر انگلیسی

 

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی درمقاطع مختلف آشنا کنیم و راهنمای شما عزیزان باشیم . لذا داوطلبانی که قصد ثبت نام در رشته های علمی کاربردی را دارند توجه داشته باشند که زمان ثبت نام را از دست ندهند چرا که ثبت نام فقط به صورت اینترنتی بوده و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند.

 منبع : رشته های کاردانی علمی کاربردی

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1398 ساعت 15:49 توسط javad qane بدون نظر