مشاهده نتایج دانشگاه آزاد azmoon.net

داوطلبینی که در دانشگاه آزاد شرکت نمودند میتوانند از طریق سامانه azmoon.net  نتایج ثبت نام را مشاهده نمایند.  متقاضیان عزیز همانطور که ثبت نام دانشگاه آزاد از طریق سامانه انجام میگیرد نتایج دانشگاه آزاد نیز از طریق سامانه است که میتوانید با ورود به سامانه azmoon.net در مقاطع مختلق کاردانی و کارشناسی اقدام به مشاهده نمایند.

 

ثبت نام بدون کنکور مقطع کاردانی دانشگاه آزاد

 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد به دو دسته ثبت نام کاردانی پیوسته و ثبت نام کاردانی ناپیوسته تقسیم می‌شود . داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم می باشند می توانند در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد شرکت نمایند . ثبت نام در این مقطع دارای محدودیت هایی برای انتخاب رشته تحصیلی در دانشگاه است که به داوطلبان توصیه می نماییم که با مطالعه شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد که در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدان اشاره شده است با آگاهی کامل ثبت نام خود را انجام دهند .  همچنین داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم و یا همچنین مدرک دیپلم نظام جدید می باشند می توانند در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند .  همچنین اگر داوطلبی دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) باشد می تواند با رعایت ضوابط مربوط به نظام وظیفه در مقطع کاردانی ناپیوسته ثبت نام نماید.

 

کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع اسامی پذیرفته شدگان و اطلاع از نتایج از طریق سیستم اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.net اقدام نمایند و یا از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرند

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان و مدارک لازم برای ثبت نام حضوری در دانشگاه محل پذیرش 

همان طور که گفته شد دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد. داوطلبان پس از دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه یا مهر ماه، در صورت پذیرفته شدن باید برای ارائه مدارک مورد نیاز و تکمیل فرآیند ثبت نام حضوری به دانشگاه محل پذیرش خود مراجعه نمایند. ما در ادامه برای آگاهی بیشتر شما به معرفی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری پرداخته ایم.

 

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی

 

·         دیپلم در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش یا دیپلم سه ساله متوسـطه نظـری یـا دیـپلم کامل چهار ساله نظام قدیم متوسطه و ریز نمرات آن (کاردانی پیوسته)

·         دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایـان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه و ریز نمرات آن الزامی است. (کاردانی ناپیوسته)

·         اصل و دو برگ کپی از شناسنامه

·         اصل و دو برگ کپی از کارت ملی

·         کارت پایان خدمت یا معافیت (دائم یا موقت)

·         12 قطعه عکس پرسنلی

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی

 

·         اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی پایان تحصیلات نظام قدیم متوسطه ، اصل گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی و یا اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی قبولی پایان تحصیلات نظام جدید متوسطه به همراه کپی آن ها

·         اصل مدرک کاردانی و ریز نمرات آن (کارشناسی ناپیوسته)

·         اصل شناسنامه و دو برگ کپی از تمام صفحات آن

·         اصل و یک نسخه کپی از کارت ملی

·         6 قطعه عکس پرسنلی 3*4 تمام رخ و مربوط به سال جاری (برای مشمولین 12 قطعه)

·         اصل و دو برگ کپی از مدرک مشخص کننده وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد و تکمیل و ارائه فرم درخواست ثبت نام

·         ارائه گواهی موافقت و معرفی سازمان مربوطه برای شاغلین نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران

·         ارائه موافقت نامه رسمی از وزارت خانه یا سازمان مربوطه برای مشمولان دیپلمه ای که با استفاده از تعهدات خدمتی وزارت خانه ها و سازمان های دولتی ، از خدمت دوره ضرورت معاف شده و معافیت آن ها پس از انجام تعهد ، صادر می گردد.

آن دسته از داوطلبان که به عنوان سرباز معلم به خدمت وظیفه عمومی مشغول به فعالیت هستند ، به منظور ثبت نام لازم است با مجوز عمومی از خدمت ترخیص شوند.

 

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه مشاهده اعلام نتایح دانشگاه آزاد آشنا کنیم. متقاضیان عزیز توجه داشته که فقط از طریق سامانه میتوانید اقدام به مشاهده نتایج نمایید.

منبع : azmoon.net

+ نوشته شده در شنبه بیست و پنجم آبان 1398 ساعت 16:28 توسط javad qane بدون نظر

hoosh.medu.ir  سایت نتایج ثبت نام دهم99 – 1400

مشاهدخ نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم از طریق سامانه hoosh.medu.ir  امکان پذیر میباشد. دانش آزموزان عزیز توجه داشته باشید که اعلام نتایج مدارس تیزهوشان نیز مانند سنوات گذشته از طریق سامانه انجام میگیرد که معمول دو الی سه هفته پس از آزمون میتوانید جهت مشاهده نتایج آزمون  و یا دریافت رمز همگام اقدام نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم هر ساله اواخر خرداد ماه برگزار می گردد. حدودا یک ماه و نیم الی دو ماه جهت انتشار نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زمان لازم است. مثلا سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در تاریخ 98/5/13 و نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم در تاریخ 98/5/19 منتشر شد. بنابراین احتمال می رود، نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400 نیز نیمه دوم مرداد ماه سال 1399 منتشر گردد. البته در حال حاضر زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 به طور دقیق مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

 

کلیه دانش آموزان و اولیای گرامی جهت اطلاع از نحوه ورود به سامانه hoosh.medu.ir جهت دریافت نتایج ثبت نام نهم به دهم 99 – 1400 و دریافت نمونه سوالات می توانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایند

9092305587 ( استان تهران) – 9099072952 تماس از سراسر کشور پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نکاتی در خصوص پذیرش مدارس تیزهوشان

 

·         پذیرش در پایه هفتم مدارس تیزهوشان ، به معنی پذیرش بدون آزمون این داوطلبان در دوره دوم متوسطه نمی باشد و تحصیل افرادی که در دوره اول سمپاد پذیرفته شده اند ، صرفا در صورت داشتن شرایط لازم ، در دوره دوم متوسطه نیز امکان پذیر است.

·         همزمان با اعلام نتایج آزمون های سنجش هوش تیزهوشان ، نشانی دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان ، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام نیز اعلام می شود.

·         پذیرفته شدگان در آزمون مدارس استعدادهای درخشان ، می بایست نسبت به ثبت نام حضوری در مدرسه پذیرفته شده نیز اقدام کنند.

·         چنانچه دانش آموزی پس از پذیرفته شدن و انجام ثبت نام حضوری در مدرسه ، قصد تغییر شهرستان محل سکونت خود را داشته باشد ، درصورتی می تواند مدرسه خود را انتقال دهد که امتیاز پذیرش مدرسه شهرستان مقصد و هم چنین موافقت نامه آموزش و پرورش شهرستان مبدا و مقصد را داشته باشد.

·         توجه داشته باشید که در سال اول پذیرش ، انتقال دانش آموز به مدارس داخل یک شهرستان امکان پذیر نمی باشد.

 

شرایط ثبت نام تیزهوشان

 

دانش آموزانی که قصد ثب نام در مدارس تیزهوشان را دارند باید تابعیت ابرانی داشته باشند.  دانش آموزانی که تابعیت غیر ایرانی دارند بار=ید در زمان دیگری جهت ثبت نام در سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

از نظر شرایط معدلی دانش آموزان متقاضی ورود به تیزهوشان پایه هفتم باید در تمامی دروس نمره خیلی خوب را در نوبت دوم پایه پنجم و همچنین نمره خیلی خوب در تمامی دروس نوبت اول پایه ششم را کسب کرده باشند.

تبصره های در نظر گرفته شده در دفترچه آزمون تیزهوشان 1400-99 برای شرایط معدلی شامل : دانش آموزانی است که در مجموع دو سال تحصیلی پایه های پنجم و ششم ابتدایی نهایتا در یکی از دروس خود نمره خوب را دریافت نموده باشند.

والدین گرامی توجه داشته باشید که در زمان ثبت نام اطلاعات را به  صورت  اشتباهی در سامانه وارد نکنید چرا که در این صورت ممکن است قرزندتان از آزمون حذف گردد.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا طالاعات  مربوط به سامانه  hossh.medu.ir  را در اختیا شما عزیزان قرار دهیم تا با مطالعه این مقاله اطلاعات مربوط را کسب نوده و به صورت صحیح اقدام به  ثبت نام نمایید. متقاضیان عزیز زمان ثبت نام آزمون تیزهوسان را از دست ندهید چراکه با بسته شدن سامانه  ثبت نام به صورت حضوری انجام نخواهد گرفت.

 منبع : hoosh.medu.ir

 

 

+ نوشته شده در شنبه بیست و پنجم آبان 1398 ساعت 16:22 توسط javad qane بدون نظر

Azmoon.iau.ac.ir ثبت نام بدون کنکور آزاد 99

ثبت نام بدو کنکور دانشگاه آزاد برای آن دسته از داوطلبانی که نتوانستند در کنکور رتبه مورد نیاز را کسب کنند بهترین فرصت است. متقاضیان عزیز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن انجام میگیرد و به صورت الکترونیکی میباشد که در زمان مشخص شده میتوانید وارد سامانه شوید و اطلاعات هویتی و تحصیلی پر نمایند. داوطلبین گرامی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزد بر اساس سئابق تحصیلی است و شما باید با مطالعه دفترچه از معدل لازم برای رشته مورد نظر اطلاع داشته باشید.

 

نحوه ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

 

·         برای انجام ثبت نام ابتدا می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد را دانلود نموده ومطالعه کنید تا در جریان تمام مراحل و جزئیات ثبت نام قرار بگیرید.

·         در مرحله دوم وارد سایت سنجش دانشگاه آزاد شده و کارت اعتباری خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

·         پس از خرید کارت اعتباری و دریافت شماره سریال کارت اعتباری ، از منوی اصلی لینک فعال شده مقطع مورد نظر خود را (کاردانی پیوسته یا کاردانی ناپیوسته) انتخاب نموده و جهت پایان فرآیند ثبت نام ، کاربرگ مربوطه خود را تکمیل کنید.

·         در پایان کد رشته محل های مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید.

 

·         کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از شرایط جدید ثبت نام بدون آزمون یا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ترم مهر 1400-99 و نحوه تکمیل مراحل ثبت نام از درگاه azmoon.iau.ac.ir با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

·         تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

·         تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

 

 

رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

ردیف

نام رشته – گرایش

ردیف

نام رشته – گرایش

۱

تربیت بدنی – تربیت بدنی

۹

نقشه برداری

۲

الکترونیک – الکترونیک عمومی

۱۰

تاسیسات – تبرید

۳

الکتروتکنیک – برق صنعتی

۱۱

گرافیک – گرافیک

۴

الکتروتکنیک – تاسیسات الکتریکی

۱۲

هنرهای تجسمی – نقاشی

۵

ساختمان – کارهای عمومی ساختمان

۱۳

برق – الکترونیک و ابزار دقیق

۶

نقشه کشی معماری – نقشه کشی

۱۴

امور دامی – تکنولوژی و پرورش طیور

۷

نرم افزار کامپیوتر

۱۵

صنایع غذایی – کنترل کیفیت مواد غذایی

۸

هنر های تجسمی – چاپ دستی

۱۶

امور زراعی و باغی – تکنولوژی تولیدات باغی

۱۷امور اداری

 

رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد

ردیف

نام رشته – گرایش

ردیف

نام رشته – گرایش

۱

کاردانی آموزش حرفه و فن

۱۳

کاردانی علوم قضایی

۲

کاردانی ساخت و تولید

۱۴

کاردانی حفاظت و مرمت بناهای تاریخی

۳

کاردانی موزه داری

۱۵

کاردانی تکنولوژی مواد قضایی

۴

کاردانی فنی – پالایش

۱۶

کاردانی تکنولوژی آبیاری

۵

کاردانی تربیت معلم قرآن کریم

۱۷

کاردانی حسابداری – دولتی

۶

کاردانی معماری

۱۸

کاردانی حسابداری – مالیاتی

۷

کاردانی بیمه

۱۹

کاردانی دامپزشکی

۸

کاردانی آمار

۲۰

کاردانی تکنولوژی شیلات

۹

کاردانی مدیریت صنعتی کاربردی

۲۱

کاردانی هنرهای تجسمی نقاشی

۱۰

کاردانی هنرهای نمایشی

۲۲

کاردانی صنایع قند سازی

۱۱

کاردانی باستان شناسی

۲۳

کاردانی صنایع غذایی

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور در سایت azmoon.iau.ac.ir دانشگاه آزاد سایت ثبت نام دانشگاه آزاد به آدرس قبلی خود azmoon.org به سایت azmoon.iau.ac.ir دانشگاه آزاد انتقال یافت، بر اساس این تغییرات امیدواریم سایت جدید ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دارای سرعت و طراحی بهتری باشد و دیگر مشکلات داوطلبان در زمان ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد را نداشته باشد.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 1400-99

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود و شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور آزاد 99 این مقطع الزامی نخواهد بود. اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تفاوت آن ها این است که داوطلبانی که دیپلم فنی و کاردانش دارند می بایست در رشته های کاردانی پیوسته و داوطلبانی که دیپلم رشته های نظری را دارند باید در رشته های کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 هستند ، می توانند در ۲ بازه زمانی مهر و بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام برای مقطع کاردانی ناپیوسته نیمسال اول (مهر) از ۱۸ اسفند ماه آغاز و تا شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت ، داوطلبان برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته نیز می توانند از تاریخ ۱۸ تیر لغایت ۶ شهریور ماه نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. البته مهلت ثبت نام این مقطع تمدید شده و داوطلبان از تاریخ ۹ لغایت ۲۰ شهریور ماه فرصت خواهند داشت تا نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

هم چنین ثبت نام برای نیمسال دوم (بهمن) از اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه آغاز می شود. داوطلبانی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مدرک دیپلم خود را دریافت نموده باشند (داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع کاردانی پیوسته الزامی نیست.

 

خلاصه مقاله : در این مقاله که شامل  نحوه ثبت نام در سامانه azmoon.iau.ac.ir میباشد قصد داشتیم تا راهنمایی های لازم را ارائه دهیم و شما را از اطلاعات مربوط به این سامانه مطلع کنیم. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که با بسته شدن سامانه ثبت نام حضوری صورت نخواهد گرقت.

 منبع : azmoon.iau.ac.ir

 

+ نوشته شده در شنبه بیست و پنجم آبان 1398 ساعت 16:20 توسط javad qane بدون نظر

azmoon.org  ثبت نام بدون کنکور آزاد 99

ثبت نام بدو کنکور دانشگاه آزاد برای آن دسته از داوطلبانی که نتوانستند در کنکور رتبه مورد نیاز را کسب کنند بهترین فرصت است. متقاضیان عزیز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن انجام میگیرد و به صورت الکترونیکی میباشد که در زمان مشخص شده میتوانید وارد سامانه شوید و اطلاعات هویتی و تحصیلی پر نمایند. داوطلبین گرامی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزد بر اساس سئابق تحصیلی است و شما باید با مطالعه دفترچه از معدل لازم برای رشته مورد نظر اطلاع داشته باشید.

 

نحوه ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

 

·         برای انجام ثبت نام ابتدا می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد را دانلود نموده ومطالعه کنید تا در جریان تمام مراحل و جزئیات ثبت نام قرار بگیرید.

·         در مرحله دوم وارد سایت سنجش دانشگاه آزاد شده و کارت اعتباری خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

·         پس از خرید کارت اعتباری و دریافت شماره سریال کارت اعتباری ، از منوی اصلی لینک فعال شده مقطع مورد نظر خود را (کاردانی پیوسته یا کاردانی ناپیوسته) انتخاب نموده و جهت پایان فرآیند ثبت نام ، کاربرگ مربوطه خود را تکمیل کنید.

·         در پایان کد رشته محل های مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید.

 

·         کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از شرایط جدید ثبت نام بدون آزمون یا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ترم مهر 1400-99 و نحوه تکمیل مراحل ثبت نام از درگاه azmoon.org با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

·         تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

·         تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

 

 

رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

ردیف

نام رشته – گرایش

ردیف

نام رشته – گرایش

۱

تربیت بدنی – تربیت بدنی

۹

نقشه برداری

۲

الکترونیک – الکترونیک عمومی

۱۰

تاسیسات – تبرید

۳

الکتروتکنیک – برق صنعتی

۱۱

گرافیک – گرافیک

۴

الکتروتکنیک – تاسیسات الکتریکی

۱۲

هنرهای تجسمی – نقاشی

۵

ساختمان – کارهای عمومی ساختمان

۱۳

برق – الکترونیک و ابزار دقیق

۶

نقشه کشی معماری – نقشه کشی

۱۴

امور دامی – تکنولوژی و پرورش طیور

۷

نرم افزار کامپیوتر

۱۵

صنایع غذایی – کنترل کیفیت مواد غذایی

۸

هنر های تجسمی – چاپ دستی

۱۶

امور زراعی و باغی – تکنولوژی تولیدات باغی

۱۷امور اداری

 

رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد

ردیف

نام رشته – گرایش

ردیف

نام رشته – گرایش

۱

کاردانی آموزش حرفه و فن

۱۳

کاردانی علوم قضایی

۲

کاردانی ساخت و تولید

۱۴

کاردانی حفاظت و مرمت بناهای تاریخی

۳

کاردانی موزه داری

۱۵

کاردانی تکنولوژی مواد قضایی

۴

کاردانی فنی – پالایش

۱۶

کاردانی تکنولوژی آبیاری

۵

کاردانی تربیت معلم قرآن کریم

۱۷

کاردانی حسابداری – دولتی

۶

کاردانی معماری

۱۸

کاردانی حسابداری – مالیاتی

۷

کاردانی بیمه

۱۹

کاردانی دامپزشکی

۸

کاردانی آمار

۲۰

کاردانی تکنولوژی شیلات

۹

کاردانی مدیریت صنعتی کاربردی

۲۱

کاردانی هنرهای تجسمی نقاشی

۱۰

کاردانی هنرهای نمایشی

۲۲

کاردانی صنایع قند سازی

۱۱

کاردانی باستان شناسی

۲۳

کاردانی صنایع غذایی

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور در سایت azmoon.org دانشگاه آزاد سایت ثبت نام دانشگاه آزاد به آدرس قبلی خود azmoon.org به سایت azmoon.iau.ac.ir دانشگاه آزاد انتقال یافت، بر اساس این تغییرات امیدواریم سایت جدید ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دارای سرعت و طراحی بهتری باشد و دیگر مشکلات داوطلبان در زمان ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد را نداشته باشد.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 1400-99

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود و شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور آزاد 99 این مقطع الزامی نخواهد بود. اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تفاوت آن ها این است که داوطلبانی که دیپلم فنی و کاردانش دارند می بایست در رشته های کاردانی پیوسته و داوطلبانی که دیپلم رشته های نظری را دارند باید در رشته های کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 هستند ، می توانند در ۲ بازه زمانی مهر و بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام برای مقطع کاردانی ناپیوسته نیمسال اول (مهر) از ۱۸ اسفند ماه آغاز و تا شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت ، داوطلبان برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته نیز می توانند از تاریخ ۱۸ تیر لغایت ۶ شهریور ماه نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. البته مهلت ثبت نام این مقطع تمدید شده و داوطلبان از تاریخ ۹ لغایت ۲۰ شهریور ماه فرصت خواهند داشت تا نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

هم چنین ثبت نام برای نیمسال دوم (بهمن) از اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه آغاز می شود. داوطلبانی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مدرک دیپلم خود را دریافت نموده باشند (داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع کاردانی پیوسته الزامی نیست.

 

خلاصه مقاله : در این مقاله که شامل  نحوه ثبت نام در سامانه azmoon.org میباشد قصد داشتیم تا راهنمایی های لازم را ارائه دهیم و شما را از اطلاعات مربوط به این سامانه مطلع کنیم. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که با بسته شدن سامانه ثبت نام حضوری صورت نخواهد گرقت.

 منبع : azmoon.org

+ نوشته شده در شنبه بیست و پنجم آبان 1398 ساعت 16:17 توسط javad qane بدون نظر

ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 1400 – 99

مدارس فرهنگ نیز همانند مدارس دیگر آزمون ورودی دارد که دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس فرهنگ را دارند میتوانند از طریق سامانه اقدام به  ثبت نام نمایند. ثبت نام در آزمون مدارس فرهنگ به صورت الکترونیکی میباشد و داوطلبین عزیز برای ثبت نام باید دارای شرایطی باشند که جهت اطلاع از این شرایط میتوانند از طریق دفترچه پذیرشمدارس فرهنگ را دانلود نموده و این شرایط را مطالعه نمایند و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایند.

مدارک ثبت نام

 

·         دو قطعه عکس سه در چهار دانش آموز

·         کپی کارنامه نیمسال اول سال تحصیلی 97 – 98 (داشتن معدل حداقل 17 ضروری می باشد.)

·         دانش آموزان می بایست برگ تقاضانامه ثبت نام را در دبیرستان مورد نظر خود تکمیل نمایند.

·         ثبت نام در آزمون مستلزم پرداخت هزینه است. بنابراین لازم است تا فیش واریز مبلغ ثبت نام را نیز به همراه داشته باشید.

هزینه نام نویسی در آزمون ورودی مدارس فرهنگ در تهران به مبلغ 25 هزار تومان می باشد که متقاضیان باید این مبلغ را به شماره حساب بانک ملی به نام تمرکز وجوه اختصاصی آموزش و پرورش شهر تهران واریز نمایند.

 

زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

زمان ثبت نام برای کلیه واجدین شرایط  ورود به مدارس فرهنگ ، از اول فروردین آغاز و در اوایل اردیبهشت ماه به اتمام خواهد رسید. مهلت برای ثبت نام حدودا 25 روز می باشد که توصیه می کنیم ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکل ننماید . زیرا ممکن است هنگام ثبت نام مشکلاتی بوجود آید که برای رفع این مشکلات باید تا پایان ثبت نام اقدام نمایید.

قبل از ثبت نام توصیه میشود که حتما  دفترچه پذیرش در مدارس فرهنگ را مطالعه نمایید چون ممکن است برخی از شرایط ثبت نام با شرایط شما همخوانی نداشته باشد که در این صورت شما ممکن است از این آزمون حذف شوید.

 

جهت انجام ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 1400 – 99 و متصل شدن به سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ اصفهان 1400 – 99

 

به غیر از تهران ، مدارس فرهنگ در اصفهان نیز شعبه دارند. نام نویسی مدارس فرهنگ اصفهان به صورت اینترنتی انجام می شود و داوطلبان نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

زمان و نحوه ثبت نام

ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی مدارس فرهنگ استان اصفهان از ساعت 9 صبح پنج شنبه ، 5 اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا ساعت 24 روز 30 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

نام نویسی مدارس فرهنگ استان اصفهان به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق سایت service.isfedu.ir انجام می شود. متقاضیان می بایست پس از ورود به سایت مربوطه ، گزینه ثبت نام دبیرستان های فرهنگ را انتخاب کنند. داوطلبان سپس وارد صفحه جدیدی خواهند شد ، در صفحه جدید می توانند دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس فرهنگ را دانلود و مطالعه نموده و پس از آن با ورود به سامانه ثبت نام ، نام نویسی خود را دراین آزمون انجام دهند.

توجه داشته باشید کلیه مراحل مربوط به آزمون مانند ثبت نام ، پرداخت وجه ، دریافت کارت و اعلام نتایج از طریق سایت مذکور صورت می گیرد.

داوطلبان پس از ثبت مشخصات فردی و پرداخت هزینه آزمون می بایست کد رهگیری ثبت نام را دریافت و ثبت نام خود را قطعی کنند. در پایان نیز داوطلبان باید یک نسخه از فرم ثبت نام خود را چاپ کنند ، این نسخه از فرم باید به امضای دانش آموز و ولی دانش آموز برسد و سپس به همراه کپی کارنامه نوبت اول ، تحویل مدیر مدرسه فعلی داوطلب داده شود. مدیر مدرسه نیز می بایست پس از کنترل و بررسی اطلاعات وارد شده نسبت به تایید آن اقدام کند.

 

خلاصه مقاله : در این مقاله هدف آشنایی شما با نحوه ثبت نام  در مدارس فرهنگ است که با مطالعه این مقاله میتوانید به سوالاتی که در رابطه با مدارس فرهنگ دارید پاسخگو باشید. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که با بسته شدن سامانه  ثبت نام حضوری انجا نخواهد گرفت.

منبع : سایت ثبت نام مدارس فرهنگ

+ نوشته شده در شنبه بیست و پنجم آبان 1398 ساعت 16:3 توسط javad qane بدون نظر