دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 140099

طبق اطلاعیه مرکز سنجش دانشگاه آزاد، دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 همزمان با شروع ثبت نام ، بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می‌گیرد. کلیه داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در دانشگاه ترم مهر و ترم بهمن می‌باشند، می‌توانند با توجه به دوره انتخابی خود، در زمان مقرر شده جهت ثبت نام در رشته‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نماینددانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 99 – 1400 همزمان با آغاز ثبت نام در رشته‌های پذیرش بدون کنکور، بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می‌گیرد. لیست کامل رشته‌های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 قرار گرفته است. بدیهی است داوطلبان برای انتخاب رشته بر اساس دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 انتخاب می‌نمایند و بر اساس کد رشته محل‌هایی که پس از دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 99- 1400  تعداد کد رشته محل‌های مجاز را که منطبق با سوابق تحصیلی آنان می‌باشد، انتخاب نمایند. داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از قوانین و ضوابط دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99  و همچنین نحوه محاسبه سوابق تحصیلی جهت پذیرش بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد و همچنین کاردانی به کارشناسی دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی می‌توانند با مرکز انتخاب رشته مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ایران تحصیل با شماره‌های 9099072952 و 9092305587 ( استان تهران) تماس حاصل نمایندمشاورین ایران تحصیل با توجه به استعداد یابی شغلی و تحصیلی از بین رشته‌های موجود در دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 بهترین رشته را به شما معرفی خواهند نمود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه آزاد و انتخاب رشته، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان پذیر می‌باشد.

شرایط ثبت نام در کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

طبق اطلاعیه مندرج در دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 ، کلیه داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی می‌باشند، می‌توانند در رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت نمایند. ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد منطبق با دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 باشد و داوطلبانی که از شرایط معدل برای شرکت در این دانشگاه برخوردار می‌باشند، می‌توانند نسبت به ثبت نام خود ادامه نمایند. ثبت نام در نوبت های مختلف متفاوت می‌باشد و داوطلبان لازم است با توجه به زمان بندی دانشگاه آزاد جهت ثبت نام اقدام نمایند. با توجه به اینکه ثبت نام برای دوره های ترم مهر در نیمه مرداد ماه آغاز می‌گردد و همزمان داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد بر روی دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 99 – 1400 کلیک کرده و راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته را مطالعه نمایند. انتخاب رشته با توجه به سوابق تحصیلی داوطلبان قابل انجام می‌باشد. فرایند انتخاب رشته کنکور برای کلیه داوطلبان امری مهم محسوب می‌گردد. در انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ابتدا دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 را به صورت کامل مطالعه نمایید تا از قوانین و شرایط پذیرش و همچنین رشته های مندرج در دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 آگاهی یابید. پس از آن، بر اساس علاقه خود، رشته محل‌های مورد نظر و همچنین واحدهای مورد نظر خود را انتخاب می‌نمایند.

کانال اطلاع رسانی دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

در انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد توجه به رشته انتخابی و انطباق آن با استعداد و علایق هر داوطلب، از امور لازم و ضروری می‌باشد. بنابراین با توجه به این موارد انجام مشاوره‌های انتخاب رشته دانشگاه آزاد بسیار لازم می‌باشد. مشاورین با استفاده از آزمون‌های استعداد و رغبت موجب می‌شوند داوطلبان از سردرگمی که برای انتخاب رشته دارند، به ثبات و تصمیم گیری مناسب و اصولی دست یابند. انتخاب واحد دانشگاه مورد نظر خود جهت ادامه تحصیل، درست به همان نسبت انتخاب رشته از ضروریات می‌باشد. با توجه به اینکه داوطلبان پس از پذیرش در رشته محل‌های انتخابی خود، امکان تغییر محل رشته خود را ندارند، بنابراین ضروری به نظر می‌رسد که با توجه به شرایط و علاقه خود جهت ادامه تحصیل در واحدهای خاص دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. با وجود اینکه دانشگاه آزاد امکان انتقال و مهمانی را برای دانشجویان خود قرار داده است، اما با توجه به محدودیت های نقل و انتقال و همچنین ضوابط و گاها عدم امکان موافقت با مهمانی و یا انتقالی دانشگاه آزاد، لازم است کلیه داوطلبان از همان ابتدا و با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد ، در انتخاب رشته دقت نمایند.

لیست رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در رشته های فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم تجربی و… با گرایش های مختلف و در واحدهای متفاوت دانشجویان خود را جذب می نماید. داوطلبان توجه داشته باشند که دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 لیست کامل رشته ها را در اختیار شما قرار می دهد و باتوجه به تغییرات در تعداد پذیرش دانشگاه ها تغییراتی را هر ساله شاهد می باشیم. میزان خطا در سال های گذشته با توجه به انجام انتخاب رشته توسط داوطلبان و همچنین میزان مراجعات فراوان به کافی نت ها در زمان ثبت نام، بنابراین توصیه می نماییم که با تماس با مشاورین مرکز ایران تحصیل جهت انتخاب رشته و انجام امور به ثبت نام، نسبت به ثبت رشته های مورد علاقه خود و همچنین راه یافتن و ادامه تحصیل منطبق با استعداد و علایقتان اقدام نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات در زمینه دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 به شما داوطلبان محترم می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا زا این خدمات بهره مند گردید.

جهت اطلاع از دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99 و دانلود دفترچه کاردانی ناپیوسته بدون آزمون آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

مطالب مرتبط :  

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ 

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 – 1400

دوره های پاره وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 – 99

دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 99 – 1400

منبع : دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد

+ نوشته شده در پنج شنبه بیست و ششم دی 1398 ساعت 15:27 توسط javad qane یک نظر

نرخ شهریه دانشگاه آزاد

نرخ شهریه دانشگاه آزاد 1400 – 99

نرخ شهریه دانشگاه آزاد در مقاطع و رشته‌های مختلف متغیر می‌باشد. دانشگاه آزاد یکی از بزرگ‌ترین و جامع‌ترین دانشگاه‌های کشور می‌باشد. دانشگاه آزاد خوشبختانه با دارا بودن تعدد واحدهایی در سراسر کشور و همچنین با پوشش دادن تمامی رشته‌ها، توانسته در طی سال‌های گذشته، فارغ‌التحصیلان زیادی را در رشته‌های مختلف تحویل جامعه دهد.

راه ورود به دانشگاه آزاد خوشبختانه با ثبت نام بدون کنکور برای تمامی جویندگان علم باز می باشد. پذیرش در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی از آرزوهای تمامی داوطلبان رشته تجربی است. اما شرایط کنکور به‌گونه‌ای است که امکان تحقق این آرزو برای تمامی داوطلبان تجربی وجود ندارد. دانشگاه آزاد در رشته‌های پرستاری بدون کنکور و رشته فیزیوتراپی، داوطلبان را بدون کنکور در راستای تحقق بخشیدن به آرزوهایشان جذب می‌نماید.

 اما باید پذیرفت که نمی‌توان نسبت به نرخ شهریه دانشگاه آزاد بی‌توجه بود. زیرا یکی از عوامل بسیار مهمی است که در انتخاب داوطلبان تأثیرگذار می‌باشد. یکی از سوالاتی که همواره داوطلبان از مشاورین  ایران تحصیل  دارند، این است که آیا نرخ شهریه بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد با یکدیگر متفاوت می‌باشد؟ طبق اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، نرخ شهریه دانشگاه آزاد در هر رشته جمعا به صورت شهریه ثابت و شهریه متغیر می‌باشد. این مقاله در سایت ایران تحصیل را به موضوع نرخ شهریه دانشگاه آزاد و همچنین نرخ شهریه بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد اختصاص داده ایم.

 

میزان شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی

دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد و دکتری، دانشجویان خود را جذب می‌نماید. طبعاً نرخ شهریه دانشگاه آزاد 1400 – 99 در مقاطع مختلف با یکدیگر متفاوت می‌باشد و این میزان به تعداد واحدهای اخذ شده توسط هر دانشجو و همچنین رشته مورد تحصیل او همبستگی زیادی خواهد داشت.

در رابطه با سؤالی که در بالا به آن اشاره نمودیم و داوطلبان در ارتباط با نرخ شهریه بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد دارند، باید به اطلاع این دسته از داوطلبان برسانیم که این میزان برای ورودی‌های مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد و همچنین با کنکور، هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

 

میزان شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته

با توجه به افزایش هزینه‌های دانشگاه آزاد اسلامی، و به دلیل اینکه این دانشگاه منبع و بودجه خود را از طریق شهریه اخذ شده از دانشجویان تأمین می‌نماید، بنابراین هر ساله میزان شهریه با درصد افزایشی همراه خواهد بود. اما به صورت تخمینی ما این میزان را خدمت شما عرض نموده و اطلاع از میزان دقیق نرخ شهریه دانشگاه آزاد 1400 – 99 ، منوط به برقراری ارتباط با شماره 9099072952 و یا وارد شدن به سامانه  azmoon.org می‌باشد.  تعداد واحدهای تعیین شده برای دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ، تعداد 18 واحد در تمامی رشته‌های مرتبط با فنی و مهندسی، علوم انسانی، تربیت بدنی می‌باشد.

میزان شهریه ثابت دانشگاه آزاد  به صورت تقریبی برای واحدهای رشته فنی و مهندسی  10.370.000 و نرخ شهریه دانشگاه آزاد برای واحدهای متغیر این رشته 6.480.200 و نرخ شهریه دانشگاه آزاد به صورت جمع نرخ شهریه ثابت و متغیر 16.800.200 می‌باشدمیزان شهریه دانشگاه آزاد در رشته‌های علوم انسانی برای واحدهای مختلف ؛ شهریه ثابت 4.500.500 و نرخ شهریه دانشگاه آزاد برای واحدهای متغیر این رشته 6.503.200 و نرخ شهریه دانشگاه آزاد به صورت جمع نرخ شهریه ثابت و متغیر رشته‌های علوم انسانی 11.020.700 می‌باشد

 

کانال اطلاع رسانی نرخ شهریه دانشگاه آزاد

 

نرخ شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی

در رابطه با قوانین نرخ شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته همواره سؤالاتی برای دانشجویان مطرح می شود. برخی از داوطلبان به دنبال اطلاع از این موضوع هستند که تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته مقرون به صرفه تر خواهد بود و یا در مقطع کارشناسی ناپیوسته؟

 همان‌طور که خدمت شما عرض نمودیم میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر مقطع و هر رشته با سایر رشته‌ها متفاوت می‌باشد و قطعاً بحث مربوط به هزینه یکی از دغدغه‌های مهم کلیه داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. در رابطه با تحصیل در مقطع کارشناسی به صورت پیوسته و یا ناپیوسته باید این مورد را از چندین جنبه بررسی نمود.

ابتدا در رابطه با شرایط شما که آیا می‌توانید دوبار برای اخذ مدرک وارد دانشگاه شوید؟ و جنبه دومی که باید به آن پرداخت و همان سؤالی که ما قصد پاسخگویی به آن را داریم در ارتباط با ترجیح یکی از این دو مراحل برای مقرون به صرفه بودن است. در رابطه با میزان شهریه باید خدمتتان عرض کنیم که هیچ تفاوتی بین این دو مقطع به لحاظ اخذ شهریه وجود ندارد. تحصیل در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و یا پیوسته محاسن و محدودیت‌های خود را دارد. که با اطلاع از آن ها باید نسبت به تصمیم گیری اقدام نمود.

 

نزخ شهریه بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد

نرخ شهریه بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور در رشته‌هایی همچون رشته پزشکی دانشگاه آزاد قطعا بسیار بیشتر از مقاطع کاردانی وکارشناسی می‌باشد. میزان شهریه در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد به طور تقریبی از 900 تا یک میلیون و صد هزار تومن متغیر می‌باشد. جهت یافتن پاسخ خود در ارتباط با نرخ شهریه بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد ، با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همچنین به صورت دقیق می‌توانید از میزان شهریه در رشته‌های مختلف با توجه به واحدهای عملی و تئوری آن‌ها اطلاع یابید.

 

جهت اطلاع از نرخ شهریه دانشگاه آزاد 1400 – 99 و نرخ شهریه دانشگاه آزاد رشته پرستاری از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط

شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه دکتری دانشگاه آزاد 1400-99

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد

سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

monada.iau.ac.ir

azmoon.net

نرخ شهریه دانشگاه آزاد رشته پرستاری

نرخ شهریه دانشگاه آزاد 1400 – 99

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا راهنمایی های لازم را در ارتباط با میزان شهریه دانشگاه آزاد ارائه دهیم. متقاضیان عزیز جهت دریافت راهنمایی های بیشتر میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

 منبع : نرخ شهریه دانشگاه آزاد

+ نوشته شده در پنج شنبه بیست و ششم دی 1398 ساعت 15:19 توسط javad qane بدون نظر

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 چه رتبه‌ای است؟ برای پذیرش در دانشگاه آزاد چه رتبه‌ای لازم است؟ با توجه به درصدهای زده شده در هر درس ، رتبه داوطلبان مشخص می‌گردد ، با مشاهده کارنامه ، هر یک از داوطلبان می‌توانند نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش در دانشگاه اطلاع یابند. با توجه به اینکه دانشگاه آزاد هزینه خود را از دانشجویان اخذ می‌نماید، بهتر است به نرخ شهریه دانشگاه آزاد نگاهی بیندازیم.

با توجه به ادغامی که در کنکور سراسری و آزاد در سال‌های اخیر رخ داده است. درصدهای لازم برای رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 بر حسب کنکور سراسری تعیین می گردد . بنابراین پس از دریافت کارنامه اولیه کنکور، تا حدود زیادی وضعیت جهت پذیرش و یا عدم پذیرش مشخص خواهد گردید. کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد می‌تواند تا حدود زیادی تعیین کند که شما چه فاصله ای را برای پذیرش و یا عدم پذیرش در این رشته دارید.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند آ انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد تنها در سایت دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد. لذا داوطلبان عزیزی که موفق به کسب رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 می‌گردند. تنها می‌توانند در انتخاب رشته دانشگاه آزاد که در زمان مقرر صورت می‌پذیرد شرکت نمایند. به همین دلیل کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد ممکن است با آخرین رتبه قبولی دانشگاه سراسری در این رشته تفاوت داشته باشد.

جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 ، بهترین مشاوره تحصیلی در کرج و راهنمای پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

درصدهای رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99

با توجه به اینکه در کنکور سهمیه‌های مختلفی وجود دارد. لذا رتبه‌های داوطلبان تحت تأثیر این سهمیه‌ها قرار دارد. اما در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی آزاد ، هیچ گونه سهمیه‌ای در نظر گرفته نخواهد شد. لذا رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 فارغ از سهمیه‌ها برای داوطلبان و تنها از طریق رتبه‌های کشوری و یا تراز داوطلبان صورت می‌پذیرد.

خوشبختانه با توجه به انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد ، این امکان به وجود آمده است که داوطلبان می‌توانند با استفاده از آن و وارد نمودن این اطلاعات ، از وضعیت خود برای پذیرش و یا عدم پذیرش اطلاع یابند. البته رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 ممکن است در سال‌های مختلف با در نظر گرفتن ظرفیت در هر رشته متفاوت باشد.

آنچه با عنوان کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد در سال 99 شاهد می باشیم، بسته به شرایط کنکور می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل، ممکن است حتی تفکیک ظرفیت نیز به صورت زن و مرد و یا زن و مرد به صورت جداگانه ، موجب شود داوطلب حتی با وجود رتبه خوب، نتواند در لیست رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 قرار گیرد.

 

 

کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 99

 

کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد

 

برای قبولی در رشته پزشکی و یا دندانپزشکی ، بهتر است ابتدا به کسب اطلاعات در رابطه با روش های صحیحی مطالعه و فنون تست زنی و… داشته باشید. به همین دلیل برای قبولی در دانشگاه ، بهتر است با برنامه ریزی پیش برویدکارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد  در واقع آخرین درصدهایی است که یک داوطلب برای قبولی باید از آن برخوردار باشد.

آنچه در کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد شاهد می باشیم، همان کارنامه اولیه کنکور می باشد. به همین دلیل با استفاده از همین کارنامه شما متوجه خواهید شد که آیا با توجه به این ظرفیت پذیرش خواهید توانست در رشته دندانپزشکی پذیرفته شوید یا خیر؟ در ادامه به لیست درصدهای کارنامه رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 اشاره خواهیم نمود.

برای کسب اطلاع دقیق از درصدهای رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 و همچنین اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید. ارسال مدارک و ثبت نام در کلیه مقاطع تحصیلی با استفاده از این سامانه قابل انجام می‌باشد.

 

نام دانشگاه

رتبه کشوری

 واحد دندانپزشکی تهران

3152

 واحد شيراز

4182

 واحد شيراز – ظرفيت خودگردان

5749

 واحد بروجرد – ظرفيت خودگردان

6212

 

 

کارنامه رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 در واحد های مختلف دانشگاه آزاد متفاوت می باشد.

واحد های درسی رشته دندانپزشکی 99

همانطور که می دانید رشته دندانپزشکی همانند سایر رشته های دیگر، دروس عمومی و دروس تخصصی دارد. در ادمه به ارائه دروس تخصصی که دانشجویان ملزم به گذراندن آن می باشند، اشاره خواهیم نمود. در زیر برخی از واحدهای درسی را ارائه خواهیم داد بنابراین آن دسته از داوطلبانی که رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 را کسب می نمایند، لازم است از واحدهای درسی این رشته آگاه شوند.

 • اصول و مباني رايانه
 • آسيب شناسي عمومي
 • آسيب شناسي عمومي نظري
 • آسيب شناسي عمومي عملي
 • آناتومي عمومي
 • آناتومي عمومي نظري
 • آناتومي عمومي عملي
 • انگل شناسي نظري عمل
 • ايمني شناسي
 • ايمني شناسي نظري
 • ايمني شناسي عملي
 • بافت شناسي انساني
 • بافت شناسي انساني نظري
 • بافت شناسي انساني عملي
 • بهداشت عمومي و آشنايي با نظام ارائه خدمات بهداشتي درماني
 • بيوشيمي
 • بيوشيمي نظري
 • بيوشيمي عملي
 • جنين شناسي انساني
 • روانشناسي عمومي
 • ژنتيك انساني
 • فيزيك پزشكي نظري عملي
 • فيزيولوژي
 • فيزيولوژي نظري
 • فيزيولوژي عملي
 • ميكروب شناسي
 • ميكروب شناسي نظري
 • ميكروب شناسي عملي
 • ويروس شناسي نظري عملي
 • آسيب شناسي دهان و فك و صورت
 • آسيب شناسي دهان و فك و صورت 1 نظري
 • آسيب شناس دهان و فك و صورت 2 نظري
 • آسيب شناسي دهان و فك و صورت 1 عملي
 • آسيب شناس دهان و فك و صورت 2 عملي
 • آشنائي با وسايل و تجهيزات دندانپزشكي و نگهداري آنها
 • اخلاق پزشكي
 • آناتومي دندان
 • آناتومي دندان نظري
 • آناتومي دندان عملي
 • بيماري هاي داخلي

 

مشاوره قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد

 

کسب رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 کار آسانی نخواهد بود. متاسفانه برخی از داوطلبان ممکن است اینگونه تصور نمایند که قبولی در این رشته دانشگاه آزاد ممکن است نیازمند رتبه پایین تری نسبت به سایر دانشگاه ها باشد اما هرگز اینگونه نخواهد بود و نیازمند برنامه ریزی دقیق می باشید. اگر به کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد نگاهی بیندازید، متوجه درصدهای بالا در هر درس خواهید شد.

ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور نیازمند مشاوره و برنامه ریزی کاملا اصولی و درست می باشد. لذا داوطلبان گروه علوم تجربی در صورتی خواهند توانست در این آزمون موفقیت لازم را کسب نمایند، که بتوانند از جزئیات رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 ، منابعی که این رتبه ها مطالعه نموده اند و همچنین تمامی جزئیات آنها اگاه شوید.

برای اطلاع دقیق از درصدهای زده شده در کارنامه رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 داوطلبان می توانند با کمک متخصصین و مشاورین ایران تحصیل ، از تمامی جزئیات لازم مطلع گردند. همچنین درصدهای کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد نیز، با همین ارتباط قابل دستیابی می باشد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99 ، کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد ، مشاوره رایگان کنکور تجربی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

Description: کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 98کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99

بیشتر بدانید

منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

رشته دستیاری دندانپزشکی چیست؟

آزمون لیسانس به دندانپزشکی

منابع آزمون لیسانس به دندانپزشکی

شهریه دکتری دانشگاه آزاد 99-1400

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد

 شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

کارنامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 99

 

منبع : رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد

+ نوشته شده در پنج شنبه بیست و ششم دی 1398 ساعت 15:4 توسط javad qane بدون نظر

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ موضوعی است که امروز قصد پرداختن به آن را داریم. چنانچه دچار مشکل فراموشی رمز دانشگاه آزاد می باشید، می توانید برای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایید. برای بازیابی رمز عبور ثبت نام دانشگاه آزاد می توانید به صورت الکترونیک اقدام نمایید. بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به راحتی و تنها در چند دقیقه امکان پذیر است.

 

جهت اطلاع دقیق از بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و  9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل .

 

 

نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که به هنگام ثبت نام دچار مشکل فراموشی رمز دانشگاه آزاد می باشند ؛ می‌توانند با استفاده از سامانه azmoon.org نسبت به دریافت رمز عبور اقدام نمایند. در ادامه توضیحات لازم را به همراه تصویر ارائه خواهیم نمود.

 

 

بازیابی کلمه عبور ثبت نام دانشگاه آزاد به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد.

 

 

 

جهت بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ابتدا به سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مراجعه نمایید. پس از آن همانند تصویر بر روی اعلام نتایج دوره بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی کلیک نمایید.

 

مرحله اول بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

جهت استفاده از انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد  کلیک نمایید.

 

پس از کلیک بر روی لینک موردنظر به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که لازم است بر روی بازیابی کلمه عبور ثبت نام دوره‌های بدون آزمون بدون پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی – مقاطع کاردانی و کارشناسی کلیک نمایید. که در تصویر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است.

 

مرحله دومبازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

در مرحله بعدی بازیابی رمز عبور دانشگاه آزاد  همانند تصویر لازم است شماره ملی خود و شماره تلفن همراهی که به هنگام ثبت نام وارد نموده‌اید را وارد نمایید . رمز تصویر در واقع همان حروفی است که در فیلد موردنظر مشخص گردیده است و با هر بار بازگشت از صفحه‌، این تصویر تغییر می‌نماید. درنهایت رمز تصویر را وارد نموده و بر روی جستجو کلیک نمایید.

 

مرحله سوم بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

برای اطلاع از رشته اپتومتری دانشگاه دانشگاه آزاد بدون کنکور کلیک کنید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت اینترنتی و با استفاده از سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت می پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در این دانشگاه می باشند پس از تهیه مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد ، به سامانه مورد نظر مراجعه نمایند. ثبت نام برای کلیه داوطلبان در تمامی رشته ها در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد.

به هنگام ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور لازم است داوطلبان هزینه ای را به صورت الکترونیک و به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هزینه ثبت نام در سال های اخیر حدود 40 هزار تومن می باشد. شماره تلفن همراهی که به هنگام ثبت نام وارد می نمایید را به درستی انتخاب کنید زیرا به هنگام بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدان نیازمند خواهید بود.

با توجه به همزمانی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و ثبت نام این دانشگاه ، داوطلبان لازم است انتخاب رشته های مورد علاقه خود را به هنگام ثبت نام وارد نمایند. نرخ شهریه دانشگاه آزاد نیز از جمله امور بسیار مهمی است که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. می توان گفت رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شامل لیست متنوعی از رشته های مختلف در تمامی گروه های آزمایشی مختلف می باشد

 

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

همانطور که اشاره شد، ثبت نام دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد. ثبت نام ترم مهر همزمان با انتخاب رشته با آزمون مرداد ماه و پس از انتشار کارنامه کنکور سراسری می باشد. بنابراین نتایج انتخاب رشته مرداد ماه بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز ، اواخر شهریور ماه اعلام می گردد. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که مهلت بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت محدود می باشد.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که در رشته های بدون آزمون ترم بهمن ثبت نام خواهند نمود نیز، اواخر دی ماه اعلام می گردد. در رابطه با نحوه دریافت نتایج و همچنین نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هیچگونه تفاوتی وجود نخواهد داشت و لذا کلیه داوطلبان عزیز می توانند با مراجعه با سامانه سنجش دانشگاه آزاد به دریافت نتیجه اقدام نمایند. همچنین سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آرمون نیز به صورت اختصاصی بدین منظور در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

 

سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون 

سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون برای کلیه داوطلبانی که ثبت نام خود را تکمیل نموده اند قرار داده می شود تا براساس آن بتوانند به اطلاعات ثبت نام خود دست یابند و با توجه به اینکه فراموشی بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد امری بدیهی و بعضا ممکن می باشد، لذا راه های جایگزین برای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون ایران تحصیل در اختیار تمامی داوطلبان عزیزی می باشد که دسترسی به اطلاعات خود ندارند و نیازمند بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند. با توجه به اینکه برخی از متقاضیان محترم ممکن است به صورت اشتباهی شماره تلفن خود را وارد نموده باشند و یا اینکه دسترسی به اطلاعات مورد نظر نداشته باشند با استفاده از  لینک بازیابی کلمه عبور دانشگاه آزاد به سوالات خود پاسخ گویند.

متخصصین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان عزیز می باشند تا با استفاده از آن بتوانند به راحتی و تنها با برقراری تماس و شماره گیری شماره های مندرج در سایت به بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مبادرت نمایند. سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون ایران تحصیل بدون نیاز به مراجعه حضوری به کافی نت ها امکان بازیابی را فراهم نموده است.

 

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد | رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ | فراموشی رمز دانشگاه آزاد |بازیابی رمز عبور ثبت نام دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رتبه لازم برای رشته پرستاری

چگونه انتخاب رشته موفقی داشته باشیم

لینک بازیابی کلمه عبور دانشگاه آزاد

بازیابی رمز عبور دانشگاه آزاد

 

امکان بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای تمامی داوطلبان در مقاطع مختلف وجود دارد. در صورتی که هنوز هم ابهاماتی در رابطه با این سوال که رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ برای شما وجود دارد، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. مشکل فراموشی رمز دانشگاه آزاد به راحتی قابل حل می باشند.

منبع : بازیابی کلمه عبور ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

+ نوشته شده در پنج شنبه بیست و ششم دی 1398 ساعت 14:53 توسط javad qane بدون نظر

بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد 99

بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد 99 برای آن دسته از داوطلبانی امکان پذیر است که رمز عبور خود را فراموش نموده‌اند. خوشبختانه امکان بازیابی اطلاعات ثبت نام برای تمامی مقاطع امکان پذیر است. ممکن است برای داوطلبان این سوال به وجود آید که در ادامه شما را با نحوه انجام نیز آشنا خواهیم نمود.

 

 

جهت بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد – ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد و دریافت راهنمایی در رابطه با نحوه دریافت شناسه و رمز ثبت نام از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

9092305587 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

آیا بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد ضرورت دارد؟

دریافت شناسه انتخاب رشته برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته و ثبت نام در این دانشگاه می‌باشند بسیار ضروری می‌باشد. زیرا در صورتی که به این اطلاعات دسترسی نداشته باشید، حتی با در اختیار داشتن دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد و انجام انتخاب رشته در این زمینه ، نخواهید توانست به ادامه ثبت نام و یا انتخاب رشته بپردازید.

ثبت نام در تمامی مقطع تحصیلی دانشگاه آزاد ، به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد. به هنگام ثبت نام لازم است داوطلبان اقدام به خرید کارت اعتباری به صورت الکترونیک اقدام نمایید. که این کارت الکترونیک رمز عبور و شناسه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که به موجب آن می‌تواند به سامانه مذکور راه یابید .

 

 

نحوه بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد

 

یکی از سوالاتی که به هنگام دریافت کد انتخاب رشته برای داوطلبان به وجود می‌آید، در رابطه با انتخاب رشته می‌باشد که در این رابطه باید بگوییم که این کد برای داوطلبانی است که مایلند در انتخاب رشته شرکت نمایند. در کارنامه اولیه شناسه‌ای در قسمت انتهایی درج‌شده است که به موجب آن ، هر یک از داوطلبان می بتوانند در انتخاب رشته شرکت نمایند.

خوشبختانه سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام کنکور این امکان را برای آن دسته از داوطلبان که به هر دلیلی به اطلاعات خود دستسری ندارند فراهم نموده است و با توجه به آن هر یک از متقاضیان عزیز می‌توانند به بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بپردازند. خوشبختانه تمامی مراحلی که برای دریافت رمز عبور نیاز است داوطلبان طی نمایند، به صورت الکترونیکی می بشد.

برای دریافت شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد ابتدا وارد سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شوید . پس از آن در قسمت تحت عنوان انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ، گزینه‌ای وجود دارد با انام اعلام نتایج دوره بدون آمون کاردانی به کارشناسی که با کلیک بر روی آن ، به صفحه‌ای جهت وارد سامانه دریافت شناسه رمز ثبت نام بدون کنکور وارد می‌شوید.

سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون کنکور

 

سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون کنکور

 

در سال‌های اخیر ، شاهد یکپارچه سازی کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد می‌باشیم. داوطلبان می‌توانند به صورت جداگانه به انتخاب رشته در بین لیست رشته‌های دانشگاه آزاد بپردازند. برای ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور ترم مهر و ترم بهمن که هر کدام به صورت جداگانه می‌باشد ، لازم است ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایید و پس از آن به انتخاب در بین لیست رشته‌های این دانشگاه بپردازید.

همان طور که اشاره نمودیم ، سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون کنکور برای کلیه داوطلبانی است که به هر دلیلی به شناسانه خود دسترسی ندارند طراحی شده است. داوطلبان می‌توانند وارد سامانه azmoon.org شوند. اما چنانچه با استفاده از مسیر ارائه شده موفق به سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون کنکور نشده‌اید، می‌توانید از راه‌های پیش‌بینی‌شده جهت انجام این کار اقدام نمایید.

با استفاده از سامانه دانشگاه آزاد می توانید به راحتی ثبت نام خود را تکمیل نموده و در انتخاب رشته شرکت نمایید. کافی است با با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

لینک شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد

داوطلبان برای بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد گاها با مشکلاتی مواجه می گردند که ممکن است موفق به تکمیل فرم نشده اند همین مسئله موجب می گردد که نتوانند در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. خوشبختانه پشتیبانی این سایت برای تمامی داوطلبان وجود دارد.

برای دریافت کد اتخاب رشته نیازی به مراحل و پشت سر گذراندن مراحل سخت نخواهد بود. به همین دلیل برای سهولت کار داوطلبان را می توان عمده ترین امتیاز این سامانه دانست که موجب گشته است متقاضیان از این مورد رضایت خاطر بالاتری داشته باشند. برای استفاده از سامانه دریافت شناسه رمز ثبت نام بدون کنکور ایران تحصیل هیچ گونه محدودیت مراجعه ای وجود نخواهد داشت.

 

خلاصه مقاله : در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد اطلاعاتی را ارائه نماییم. چنانچه مایل به دریافت کد انتخاب رشته توسط کارشناسان دانشگاه آزاد می باشید، می توانید با شماره های مندرج در جدول مربوطه تماس حاصل نمایید.

 

منبع : بازیابی رمز ثبت نام دانشگاه آزاد

+ نوشته شده در پنج شنبه بیست و ششم دی 1398 ساعت 14:43 توسط javad qane بدون نظر